Aaaaaby uratować komuś życie zostań liderem! - projekt studencki | Fundacja DKMS Polska

Wraz z nowym rokiem akademickim Fundacja DKMS Polska rozpoczyna rekrutację studentów, którzy chcieliby zorganizować na swojej uczelni akcję rejestracji potencjalnych Dawców szpiku.

Zależy nam na dotarciu do studentów, którzy chcą nieść realną pomoc osobom cierpiącym na nowotwory krwi, a przy okazji zdobyć cenne doświadczenie zawodowe z zakresu organizowania wydarzeń charytatywnych.

Jest to niezwykle szlachetna inicjatywa, która wymaga zaangażowania, jednak daje nieporównywalne z niczym innym poczucie pełnienia misji oraz satysfakcję.

Prosimy Państwa o pomoc w znalezieniu osób, które mogłyby pełnić funkcję Lidera projektu i zorganizować taką akcję na uczelni w ramach stażu w Fundacji DKMS Polska.

Do 21 października trwa rekrutacja osób, które chciałyby zostać Liderami projektu.

„Powiedz AAAaaa” to nowa nazwa i nadzwyczaj wyjątkowa koncepcja projektu studenckiego. Tym razem studenci chcący zorganizować akcję rejestracji na swojej uczelni, wszystkie działania będą realizowali w ramach stażu w Fundacji DKMS Polska, jako Liderzy projektu.

Do projektu zostanie włączonych 80 studentów reprezentujących 40 uczelni z całej Polski.

W ramach poprzednich inicjatyw skierowanych do studentów z całej Polski, na uczelniach zarejestrowano ponad 64 000 potencjalnych Dawców, spośród których już ponad 130 podarowało potrzebującym Pacjentom szansę na życie.

Nie byłoby to możliwe bez nieocenionego zaangażowania studentów, którzy takie akcje organizowali

Więcej informacji na temat projektu oraz aplikowania znajduje się na stronie:

www.dkms.pl/student