WIELKI KONCERT CHARYTATYWNY DLA MEKSYKU #FUERZAMÉXICO

Meksyk_banner.pngAmbasada Meksyku w Polsce, wraz z grupą Przyjaciół Meksyku, do których zalicza się nasz Instytut, dziękuje za udział 23.10.2017 KONCERCIE NA RZECZ OFIAR TRZĘSIENIA ZIEMI W MEKSYKU..

Embajada de México en Polonia, junto con un grupo de amigos de México, entre los cuales está nuestro Instituto, agradece la participación en el CONCIERTO EN BENEFICIO DE LAS VÍCTIMAS DEL TERREMOTO EN MÉXICO, día 23 de octubre 2017.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w koncercie, abyśmy mogli w miarę możliwości wesprzeć Meksyk i ludzi, którzy stracili swoje domy, a których kosztowna odbudowa potrwa długo.

Los invitamos cordialmente a este gran concierto, para que podamos, dentro de nuestras posibilidades, apoyar a México y a los damnificados del sismo del pasado 19 de septiembre en México.

Cały dochód ze sprzedaży biletów zostanie przekazany Meksykańskiemu Czerwonemu Krzyżowi.

Todo el ingreso de la venta de entradas será transferida a la Cruz Roja Mexicana.

Bilety można kupić zarówno bezpośrednio w Ambasadzie Meksykańskiej, jak i w restauracjach meksykańskich, które biorą udział w projekcie, ale także poprzez przelew bankowy, odbierając bilety w jednym z ww. miejsc. Dokładne informacje znajdują się w załączonych ulotkach. Do 13 października (do godz. 15:00) można wpłacić równowartość ceny biletu w Sekretariacie Iberystyki (wpisując swoje nazwisko na listę), a następnie w tygodniu 17-20 października odebrać swój bilet (w godzinach pracy sekretariatu)  Jeśli ktoś ma ochotę wesprzeć Meksyk, a na koncert iść nie może, to zakupiony bilet może przekazać komuś innemu - bilety NIE są imienne.

Los boletos se pueden comprar directamente en la Embajada de México o en los restaurantes mexicanos, que participan en este proyecto. También se puede adquirir los boletos haciendo una transferencia bancaria y recogiendo los boletos en uno de los lugares indicados. Encotnrarán información más detallada en los folletos informativos en los adjuntos. Desde el 13 de octubre los boletos podrán adquirirse a través de la Secretaría de nuestro instituto.

W dniu koncertu odbędzie się również aukcja oraz sprzedaż produktów meksykańskich. Wszystkie środki zebrane tego dnia zostaną przekazane Meksykańskiemu Czerwonemu Krzyżowi.

Durante el concierto habrá subasta y venta de los productos mexicanos. Todos los ingresos serán transmitidos a a la Cruz Roja Mexicana.

Z góry dziękujemy za wszelką solidarność, wsparcie oraz rozpropagowanie wydarzenia wśród własnych znajomych. Serdecznie zapraszamy!

Esperamos verlo pronto y muchas gracias por su solidaridad y apoyo (agradeceremos también el transmitir esta información a sus amigos y conocidos).

Ambasada Meksyku w Polsce
Embajada de México en Polonia