AKTUALIZACJA: częściowe usunięcie błędu systemowego dla osób zakwalifikowanych na wyjazdy Erasmus 2017/18

Szanowni Państwo,

 

błąd systemowy w USOSie, o którym informowałyśmy w ubiegłym tygodniu, został częściowo usunięty, w związku z czym większość przyznanych Państwu wyjazdów Erasmus 2017/18 stała się widoczna.

W związku z powyższym, uprzejmie prosimy tych z Państwa, którzy jeszcze tego nie zrobili, a mają dostęp do formularza "Indywidualne zgłoszenie kandydata na wyjazd", o jego wydrukowanie, podpisanie i złożenie w skrzynce dr A. Jackiewicz do jutra (28.02.2017) do godz. 16:30.

Tym z Państwa, którzy złożyli już swój formularz, bardzo dziękujemy. Formularze te zostały dołączone do pozostałej dokumentacji rekrutacyjnej.

Jednocześnie informujemy, że błąd systemowy dotyczy jeszcze kilku osób, których wyjazdy są nadal niewidoczne. Aktualnie czekamy na wyjaśnienie sprawy przez informatyków współpracujących z BWZ. Liczymy na możliwie szybkie rozwiązanie tej sytuacji. Informujemy jednak, że istnieje możliwość, że będą Państwo musieli ponownie wprowadzić swoje dane do systemu USOS. Gdyby okazało się, że jest to konieczne, zamieścimy stosowny komunikat na stronie.

Przepraszamy za komplikacje, ale niestety nie mamy na to wpływu.

 

Koordynatorki ds. Mobilności,

dr Aleksandra Jackiewicz

dr Katarzyna Popek-Bernat

 

Warszawa, dn. 27 lutego 2017r.