Iberyści z Oboźnej na Konferencji Polskiego Towarzystwa Tłumaczy Przysięgłych i Specjalistycznych TEPIS (20-22.10.2017)

Miło nam poinformować, że już po raz kolejny Iberystyka  będzie miała swoją silną reprezentację na corocznej Konferencji Polskiego Towarzystwa Tłumaczy Przysięgłych i Specjalistycznych, która odbędzie się w dniach 20-22.10.2017 w Warszawie.

W ramach organizowanych w drugim dniu konferencji Warsztatów Przekładu Prawniczego i Specjalistycznego w sekcji hiszpańskiej swoje wystąpienia wygłoszą absolwentki ISIiI UW.

• Mgr Krystyna Mazur wygłosi referat pt. „Specyfika polskich i hiszpańskich umów małżeńskich w formie aktów notarialnych z punktu widzenia tłumacza”.

• Mgr Małgorzata Lewandowska wygłosi referat pt. „Wybrane problemy terminologiczne z zakresu tłumaczenia Konstytucji hiszpańskiej na język polski”.

Naszym byłym studentkom towarzyszyć będą dr Aleksandra Jackiewicz oraz dr Katarzyna Popek-Bernat z Pracowni Teorii i Praktyki Przekładu ISIiI, które sprawowały opiekę nad pracami magisterskimi prelegentek.

Serdecznie zachęcamy do udziału wszystkie osoby zainteresowane!!!

UWAGA! Studentom i Pracownikom Instytutu Studiów Iberyjskich i Iberoamerykańskich przysługują ZNIŻKI z tytułu udziału w wyżej wymienionym wydarzeniu.

Zgłaszając się i wnosząc opłatę należy się powoływać na uzgodnienie pomiędzy Przewodniczącą Sekcji Hiszpańskiej Ewą Urbańczyk-Piskorską a Prezes TEPIS Zofią Rybińską.

Szczegółowe informacje i program:

W ZAŁĄCZNIKU

UWAGA! Liczba miejsc jest ograniczona. Zgłoszenia należy kierować na adres tepis@tepis.org.pl lub telefonicznie 514 434 476 do Biura Rady Naczelnej (w godzinach 8.00-16.00).

Z pozdrowieniami,

Zespół Pracowni Teorii i Praktyki Przekładu

Warszawa, dn. 4 września 2017r.