PUBLIKACJA PLANU ZAJĘĆ W SEMESTRZE LETNIM ROKU AKADEMICKIEGO 2018/2019

Informujemy o publikacji planu zajęć w semestrze zimowym roku akademickiego 2018/2019. Prosimy śledzić jego dalsze ewentualne zmiany.

Plan zajęć  obowiązujący w semestrze zimowym roku akademickiego 2018/2019

STUDIA I STOPNIA

STUDIA II STOPNIA: prosimy o sprawdzenie w informacji na temat programów studiów i sposobu wyboru zajęć fakultatywnych.

* Aby pobrać plan w postaci pliku .png należy po otworzeniu go w przeglądarce kliknąć prawym przyciskiem myszy i wybrać opcję 'Zapisz obraz jako'.

LEGENDA
sale trzycyfrowe, lab. 6, Alcázar, Śląska  - ul. Oboźna 8
sale czterocyfrowe - ul. Dobra 55
sale z oznaczeniem literowym - Audytorium Maximum, kampus centralny

Plan_legenda.jpg

Plan zajęć  obowiązujący w semestrze letnim roku akademickiego 2017/2018

W semestrze letnim niektóre zajęcia roczne zmienią terminy, sale i wykładowców. Plan na semestr letni może jeszcze ulec pewnym modyfikacjom.

STUDIA I STOPNIA

LEGENDA