Wnioski o stypendium ministra za wybitne osiągnięcia dla studentów w roku akademickim 2017/2018

Wnioski o stypendium ministra studenci mogą generować w USOSweb od 7 sierpnia 2017 r., od godz. 20.00.

Aby wygenerować wniosek o stypendium należy zalogować się do USOSweb i w zakładce Dla wszystkich wybrać Wnioski.

Na stronie: usosweb.uw.edu.pl/kontroler.php?_action=dodatki/wnioski/index

Wygenerowany z USOSweb wniosek należy wydrukować, podpisać jego pierwszą stronę (kandydatura) oraz oświadczenie o zgodzie na zamieszczenie imienia i nazwiska na stronie internetowej ministerstwa oraz wraz z załącznikami dostarczyć do <wskazać pokój/osobę> w terminie <podać termin właściwy dla jednostki>.

Szczegółowe informacje o zasadach ubiegania się o stypendium ministra za wybitne osiągnięcia znajdują się  na stronie BSS

adres: bss.uw.edu.pl/stypendium-ministra-20162017/