ZAMKNIĘCIE REKRUTACJI ERASMUS 2017/2018 – CO DALEJ? WAŻNE INFORMACJE!

W dniu 3 lutego 2017 r. została zamknięta wewnętrzna rekrutacja na wyjazdy w ramach programu Erasmus+ w roku akademickim 2017/2018.

W załączniku publikujem listę osób wstępnie* zakwalifikowanych (69) oraz listę miejsc, które pozostały wolne.

Bardzo prosimy o szczegółowe zapoznanie się z zawartymi w tym ogłoszeniu informacjami.

*(Wg Ogólnych zasady wstępnej kwalifikacji studentów i doktorantów w celu skierowania na zagraniczne studia częściowe: „Każda osoba zakwalifikowana na wyjazd jest osobą wstępnie zakwalifikowaną do czasu pisemnego potwierdzenia przez zagraniczną uczelnię o przyjęciu na studia oraz do czasu podpisania umowy indywidualnej z Uniwersytetem Warszawskim”.)

W dniu 20 lutego 2017r. dane osób wstępnie zakwalifikowanych zostaną wpisane do USOSa

W związku z powyższym do dnia 17 lutego 2017r. do godziny 18:00 bardzo prosimy o przesłanie na adres mailowy erasmus.iber@uw.edu.pl informacji na temat ewentualnych rezygnacji z wyjazdu lub zmian w zakresie wstępnie przyznanego (wynikającego z umowy z daną uczelnią partnerską) okresu wyjazdu. Prosimy o indywidualną weryfikację poprawności informacji figurujących na załączonej liście z wynikami rekrutacyjnymi a w przypadku ewentualnych nieprawidłowości o stosowne zgłoszenie mailowe. Przypominamy, że osoby, którym przyznano wstępnie wyjazd na jeden semestr i nie dokonały dotąd stosownego zgłoszenia, będą automatycznie zakwalifikowane na semestr zimowy. Jesli są nadal osoby, które chciałyby wyjechać na semestr letni, prosimy o przesłanie takiej informacji drogą mailową we wskazanym wyżej terminie.

Po wprowadzeniu danych dotyczących wyjazdów przez Koordynator ds. Mobilności w dniu 20 lutego 2017r. osoby wstępnie zakwalifikowane będą miały obowiązek wprowadzenia do USOSa szeregu danych na swój temat. Szczegółowe instrukcje, co dokładnie należy zrobić zostaną zawarte w ogłoszeniu, które opublikujemy na stronie 20 lutego 2017r. wieczorem. Czas na wprowadzenie wspomnianych danych będzie bardzo krótki. Termin graniczny to środa 22 lutego 2017r.

Koordynatorki ds. Mobilności

dr Katarzyna Popek-Bernat

Warszawa, dn. 3 lutego 2017r.