Arquivo Mensal

Godziny otwarcia Sekretariatu ds. Studenckich w dn. 10 - 14.02.2025

Godziny otwarcia Sekretariatu ds. Studenckich w dn. 10 - 14.02.2025

W dniach 10 -14.02.2025 r. Sekretariat ds. Studenckich będzie czynny  w godzinach 10:00 - 14:00.

Harmonogram rekrutacji na wyjazdy na studia częściowe Erasmus+ w roku 2025/26

Szanowni Państwo,

W zakładce ERASMUS+ ⇒ STUDENCI, zostały opublikowane zaktualizowane ZASADY DLA KANDYDATEK i KANDYDATÓW pragnących ubiegać się o wyjazdy na uczelnie partnerskie w ramach programu Erasmus+ w roku akademickim 2025/2026. Osoby zainteresowane proszone są o szczegółowe zapoznanie się z treścią tych zasad.

REKRUTACJA ERASMUS+ na rok akademicki 2025/2026

Szanowni Państwo,

na naszej stronie internetowej, w zakładce ERASMUS+ ⇒ STUDENCI, zostały opublikowane zaktualizowane ZASADY DLA KANDYDATEK i KANDYDATÓW pragnących ubiegać się o wyjazdy na uczelnie partnerskie w ramach programu Erasmus+ w roku akademickim 2025/2026.

Osoby zainteresowane proszone są o szczegółowe zapoznanie się z treścią tych zasad oraz wspomnianej zakładki.

Dodatkowy termin podpięć dla przedmiotów realizowanych w semestrze letnim 2024L

Dodatkowy termin podpięć dla przedmiotów realizowanych w semestrze letnim 2024L

Uprzejmie informujemy, iż decyzją Prorektora ds. studenckich i jakości kształcenia, dra hab. Macieja Rasia, prof. ucz. w terminie od dnia 17 lutego do 11 marca 2025 r. będzie możliwość podpinania przez studentów w USOSweb przedmiotów realizowanych w semestrze letnim roku akademickiego 2024/2025. Dotyczyć to będzie lektoratów w sytuacji, w której student kontynuuje w semestrze letnim roku akademickiego 2024/2025 zajęcia językowe rozpoczęte w semestrze zimowym.

WYNIKI REKRUTACJI NA WYJAZDY ERASMUS+ 2025/2026 (I tura, aktualizacja 28.02.2025)

Szanowni Państwo,

w załączniku publikujemy wyniki wstępnej* kwalifikacji na wyjazdy w ramach programu Erasmus+ w roku akademickim 2025/2026 (stan na dzień 28.02.2025 r.).

 

*(Wg Ogólnych zasad wstępnej kwalifikacji studentów i doktorantów w celu skierowania na zagraniczne studia częściowe: „Każda osoba zakwalifikowana na wyjazd jest osobą wstępnie zakwalifikowaną do czasu pisemnego potwierdzenia przez zagraniczną uczelnię o przyjęciu na studia oraz do czasu podpisania umowy indywidualnej z Uniwersytetem Warszawskim”).

_________________________________________________________________________

Prosimy o szczegółowe zapoznanie się ze wszystkimi informacjami i tabelami.

 

Wybór semestru: Osoby, którym został wstępnie przyznany wyjazd na jeden semestr i chciałyby zmienić przypisany termin pobytu, prosimy o przekazanie takiej informacji drogą mailową (erasmus.iber@uw.edu.pldo dnia 4.03.2025 r. do godziny 23:59:59. W przypadku jej braku automatycznie przyznane zostaną wyjazdy w semestrach podanych w załączonej liście.

„Wymiany”: Osoby, które znalazły się na liście wstępnie zakwalifikowanych na wyjazd mogą zamienić się uczelnią, na którą chcą wyjechać, z inną osobą figurującą na załączonej liście. Należy w tym celu skontaktować się i porozumieć z osobą, z którą chciałoby się wymienić, a następnie przesłać wspólnie wiadomość ze stosowną informacją na adres erasmus.iber@uw.edu.pl do dnia 4.03.2025 r. do godziny 23:59:59. Wymagana jest zgoda obu osób. Zamian o takim charakterze nie będzie można dokonywać po wskazanym terminie.

II tura rekrutacji

Osoby, które nie złożyły dotychczas dokumentów, a byłyby zainteresowane wyjazdem na uczelnię partnerską, na której zostały jeszcze wolne miejsca, proszone są o dostarczenie kompletu dokumentów rekrutacyjnych:

Wypełniony i podpisany formularz rekrutacyjny

- formularz "Zobowiązania" (do pobrania ze strony)

zaświadczenie o średniej ocen z I roku (I stopień) lub z jednego, wybranego roku z całego toku studiów I stopnia (II stopień)

zaświadczenie o znajomości języka wykładowego danej uczelni na poziomie B2 (jeśli nie jest to język kierunkowy Państwa studiów, np. hispaniści ubiegający się o wyjazd do Portugali)

Dokumenty należy przesłać w formie skanów (najlepiej w jednym pliku PDF) w nieprzekraczalnym terminie do dnia 4.03.2025 r. do godziny 23:59:59 na adres mailowy: erasmus.iber@uw.edu.pl. Proszę pamiętać o sporządzeniu listy priorytetów wyjazdowych na podstawie listy tych uczelni, na których zostały wolne miejsca po I turze kwalifikacji.

 

Z wyrazami szacunku

dr Paulina Bojarska

Koordynatorka ds. mobilności

Warszawa, dn. 28.02.2025 r.