Rekrutacja do programu stypendialnego Darmasiswa RI 2016/2017

Ambasada Republiki Indonezji pragnie poinformować o możliwości podjęcia przez studentów polskich uczelni studiów w Indonezji w ramach programu Darmasiswa na rok 2016/2017 prowadzonego przez Ministerstwo Edukacji Narodowej oraz Ministerstwo Spraw Zagranicznych RI.

Program ten oferuje całoroczne stypendia pozwalające studentom z zagranicy na naukę języka indonezyjskiego lub/i kierunków artystycznych związanych z kulturą Indonezji jak np.: teatr wayang, muzyka gamelanowa, taniec, batik, rzeźba, sztuki walki silat, a także zarządzenie biznesem, informatyka, architektura czy tradycyjna medycyna na wybranych uczelniach w Indonezji.

Szczegółowe informacje na temat programu Darmasiswa oraz listę dostępnych kierunków i uczelni znajdą Państwo na stronie internetowej Ambasady Republiki Indonezji w Polsce:

Aplikacje można składać do 7 lutego 2016.

Wszelkie pytania dotyczące programu prosimy wysyłać na adres email: sosbud@indonesianembassy.pl