ZAMKNIĘCIE REKRUTACJI ERASMUS+ 2024/2025 (wyniki II tury) - CO DALEJ? WAŻNE INFORMACJE!

w dniu 8 marca 2024 r. została zamknięta wewnętrzna rekrutacja na wyjazdy w ramach programu Erasmus+ w roku akademickim 2024/2025.

W załączniku publikujemy listę osób wstępnie* zakwalifikowanych (46) wraz z listą miejsc, które pozostały wolne.

*(Wg Ogólnych zasad wstępnej kwalifikacji studentów i doktorantów w celu skierowania na zagraniczne studia częściowe: „Każda osoba zakwalifikowana na wyjazd jest osobą wstępnie zakwalifikowaną do czasu pisemnego potwierdzenia przez zagraniczną uczelnię o przyjęciu na studia oraz do czasu podpisania umowy indywidualnej z Uniwersytetem Warszawskim”).

_____________________________________________________________________________

Uprzejmie prosimy o szczegółowe zapoznanie się z zawartymi w tym ogłoszeniu informacjami.

Nie ma już możliwości ubiegania się o wyjazd przez osoby, które nie złożyły dotychczas dokumentów.

Jeszcze dziś, tj. 8 marca 2024 r., dane osób wstępnie zakwalifikowanych na wyjazdy zostaną wprowadzone do systemu USOS.

W związku z powyższym do dziś 8 marca 2024 r. do godz. 20:00 bardzo prosimy o przesłanie na adres mailowy erasmus.iber@uw.edu.pl informacji na temat ewentualnych rezygnacji z wyjazdu lub zmian w zakresie wstępnie przyznanego miejsca wyjazdu (w ramach wolnych miejsc na uczelniach zagranicznych) oraz okresu wyjazdu (wynikającego z umowy z daną uczelnią partnerską). Prosimy o indywidualną weryfikację poprawności informacji figurujących na załączonej liście z wynikami rekrutacyjnymi, a w przypadku ewentualnych nieprawidłowości - o stosowne zgłoszenie mailowe. Przypominamy, że osoby, którym przyznano wstępnie wyjazd na jeden semestr i nie dokonały dotąd stosownego zgłoszenia, będą automatycznie zakwalifikowane na wyjazdy w semestrach podanych w załączonej liście. Jeśli są nadal osoby, które chciałyby zmienić termin wyjazdu, prosimy o przesłanie takiej informacji drogą mailową we wskazanym wyżej terminie.

Po wprowadzeniu danych dotyczących wyjazdów przez koordynatorkę ds. mobilności w dniu 8 marca 2024 r., osoby wstępnie zakwalifikowane będą miały obowiązek uzupełnienia w systemie USOS szeregu danych na swój temat. Szczegółowe instrukcje, co dokładnie należy zrobić zostaną zawarte w ogłoszeniu, które opublikujemy na stronie Instytutu jutro, tj. w sobotę 9 marca 2024 r. Czas na wprowadzenie wspomnianych danych będzie bardzo krótki. Termin graniczny to wtorek 12 marca 2024 r., godz. 23:59:59.

Lista rezerwowa (stan na dzień 8.03.2024 r.)
Lp.     Nr albumu:

Uzasadnienie:

1. 442794    wyczerpana lista priorytetów; nie można przyznać wyjazdu zgodnie z preferencjami

Koordynatorka ds. mobilności

Warszawa, dn. 8.03.2024 r.