200 lat UW - świętujmy razem

Trwają obchody dwusetlecia Uniwersytetu Warszawskiego. W maju odbył się Światowy Zjazd Absolwentów. Przed nami jeszcze wiele jubileuszowych wydarzeń, których punktem kulminacyjnym będzie Galowy Koncert Jubileuszowy w Filharmonii Narodowej (19 listopada).

Chciałbym serdecznie zaprosić Państwa do udziału w kilku czerwcowych wydarzeniach. Podczas kolejnych weekendów na uniwersyteckich kampusach odbędą się popularnonaukowe nocne wykłady i rodzinne pikniki (4-5 czerwca oraz 18-19 czerwca). Zachęcam również do kibicowania uniwersyteckim wioślarzom podczas największych regat organizowanych w Warszawie (4 czerwca) oraz odwiedzenia Wehikułu czasu (11 czerwca), dzięki któremu będziemy mogli przenieść się do początku istnienia Uniwersytetu.

Informacje na temat czerwcowych wydarzeń znajdą Państwo na stronie internetowej Uniwersytetu: www.uw.edu.pl/czerwiec-z-uw