WYKŁADOWCY

Spis pracowników UW

Tytuł, Imię i Nazwisko

Adres e-mailowy

Dyżury

Zakład/Pracownia

mgr Adamczyk Magdalena magdalena.adamczyk@uw.edu.pl

wtorek: 15:45-16:45,
s. 220

Pracownia Językoznawstwa i Dydaktyki Języków Iberyjskich

mgr Adamczyk Marzenna

madamczyk@uw.edu.pl

urlop

Pracownia Językoznawstwa i Dydaktyki Języków Iberyjskich

mgr Arruza  Zuazo Aitor

aitortxu@wp.pl

środa, 13:00-14:00,
s. 220

Pracownia Językoznawstwa i Dydaktyki Języków Iberyjskich

prof. dr hab. Aszyk-Bangs Urszula

uaszyk@aol.com

wtorek  14.00-15:00, p.209

Zakład Literatur Hiszpańskiego Obszaru Językowego

dr Azúar Bonastre María del Carmen

carmen-Blauth@tlen.pl

iber-practicas@uw.edu.pl

 

w pilnych sprawach kontakt mailowy lub telefoniczny
+48 601 982 123

 

Pracownia Językoznawstwa i Dydaktyki Języków Iberyjskich

mgr Bagińska- Shinzato Olga

mgr Belina Michał

obshinzato@gmail.com 

 

belina.mich@gmail.com

środa 11:30 - 12:15

Biblioteka (Oboźna 8)

 

wtorek 11:30 - 13:00      p. 211

Zakład Języka i Kultury Luzo-Brazylijskiej

Zakład Języka i Kultury Luzo-Brazylijskiej

 

dr hab. Beltrán Cejudo Gerardo

g.beltran@uw.edu.pl

czwartek 14:00 - 15:00, p.216

Pracownia Teorii i Praktyki Przekładu

dr Boguszewicz Maria

dr Bojarska Paulina

m.boguszewicz@uw.edu.pl

 

 

wtorek 17:00 - 18:00 p.210

wtorek 13:45 - 14:45 p.220

Zakład Historii i Kultur Hiszpanii i Iberoameryki

Pracownia Językoznawstwa i Dydaktyki Języków Iberyjskich

dr Brykczyńska Magdalena

m.brykczynska@gazeta.pl

piątek 08:00 - 09:00  p.220

Pracownia Językoznawstwa i Dydaktyki Języków Iberyjskich

dr Brylak Agnieszka

a.brylak@uw.edu.pl

piątek 14:45 - 15:30 p.210

Zakład Historii i Kultur Hiszpanii i Iberoameryki

dr Calderón Puerta Aranzazu

a.calderon@uw.edu.pl

urlop naukowy

Pracownia Językoznawstwa i Dydaktyki Języków Iberyjskich

mgr Cybulska-Janczewa Małgorzata

mcybulska102@interia.pl

 

środa 10:00 - 11:00   p.220

Pracownia Językoznawstwa i Dydaktyki Języków Iberyjskich

mgr Dias José Carlos

jccostadias@gmail.com

 

Zakład Języka i Kultury Luzo-Brazylijskiej

dr Díaz-Szmidt Renata

diazszmidt.renata@gmail.com

urlop

Zakład Języka i Kultury Luzo-Brazylijskiej

dr Działak- Szubińska Anna anna.dzialak-szubinska@uw.edu.pl

środa 12:15 - 13:00        p. 211

Zakład Języka i Kultury Luzo-Brazylijskiej

dr Flisek Agnieszka

 

mgr Gajewska Magdalena

a.flisek@uw.edu.pl

 

 

 

wtorek 16:30 - 17:30      p. 7

 

zajęcia i dyżury w II semestrze

 

Zakład Literatur Hiszpańskiego Obszaru Językowego

 

Zakład Historii i Kultur Hiszpanii i Iberoameryki

 

dr Garrido Gonzalez Ana a.garridogonza@uw.edu.pl  poniedziałek 8:45 - 9:45 p.220

Pracownia Językoznawstwa i Dydaktyki Języków Iberyjskich

 

mgr Górna Katarzyna

 

katarzyna.gorna@uw.edu.pl

 

środa 18:30 - 19:30 p. 220

 

Pracownia Językoznawstwa i Dydaktyki Języków Iberyjskich

 

dr hab. Grudzińska Grażyna, prof. UW

dr Grzesiak Zofia

 

ggrudzinska@uw.edu.pl

 

zofia.grzesiak@uw.edu.pl

 

 

 

wtorek 11:30 - 12:30   p. 209

Zakład Literatur Hiszpańskiego Obszaru Językowego

Zakład Literatur Hiszpańskiego Obszaru Językowego

dr Aleksandra Jackiewicz

 

a.jackiewicz@uw.edu.pl 

w sprawach erasmusa: erasmus.iber@uw.edu.pl

poniedziałek 10:00 - 11:30 p. 216 Pracownia Teorii i Praktyki Przekładu

dr hab. Jakubowska- Vorbrich Zuzanna

z.jakubowska@uw.edu.pl

urlop naukowy

Zakład Historii i Kultur Hiszpanii i Iberoameryki

dr Jankowski Jakub

jacube88@yahoo.com

środa 10:00 - 11:00        p. 211

Zakład Języka i Kultury Luzo-Brazylijskiej

dr Jaroszuk-Żuradzka Barbara

bjaroszuk@uw.edu.pl

poniedziałek: 14:00 - 16:00 p. 209

Zakład Literatur Hiszpańskiego Obszaru Językowego

mgr Jarzombkowska Dominika dominika.jarzombkowska@gmail.com czwartek 11:15 - 12:15    p. 220 Pracownia Językoznawstwa i Dydaktyki Języków Iberyjskich

dr hab. Kalewska Anna, prof. UW

a.kalewska@uw.edu.pl

piątek 10:00 - 11:00       p. 211

Zakład Języka i Kultury Luzo-Brazylijskiej

dr Kołakowski Marcin m.kolakowski@uw.edu.pl

 

czwartek, 15:00-16:00 p. 216a

Zakład Literatur Hiszpańskiego Obszaru Językowego

dr hab. Koszla-Szymańska Maria

m.m.koszla-szymanska@uw.edu.pl

po ustaleniu indywidualnie z prowadzącym

Pracownia

Językoznawstwa i Dydaktyki Języków Iberyjskich

mgr Kugaczewska Renata

r.kugaczewska@uw.edu.pl

piątek 14:45 - 15:45

Pracownia Językoznawstwa i Dydaktyki Języków Iberyjskich

dr hab. Kumor Karolina

k.kumor@uw.edu.pl

środa 08:45 - 09:45,  p.209

Zakład Literatur Hiszpańskiego Obszaru Językowego

dr Kunicka Elżbieta

ela.kunicka@wp.pl

środa 08:45 - 09:45,  p.209

Zakład Literatur Hiszpańskiego Obszaru Językowego

mgr Logares Carbajales Borja

borjalogares@gmail.com

 

Pracownia Językoznawstwa i Dydaktyki Języków Iberyjskich

dr Ługowska Urszula p.o. DYREKTOR INSTYTUTU

ulugowska@uw.edu.pl

czwartek 14:00 - 15:00 GABINET DYREKCJI

Zakład Historii i Kultur Hiszpanii i Iberoameryki

dr Marzoch Małgorzata

m.marzoch@uw.edu.pl

czwartek 11:15 - 12:15    p. 220

Pracownia Językoznawstwa i Dydaktyki Języków Iberyjskich

mgr Mascarenhas Romualdo Carlos

cromualdo@gmail.com

 

Zakład Języka i Kultury Luzo-Brazylijskiej

dr hab. Mazurek Jerzy

j.mazurek@mhprl.pl

poniedziałek 18:15 - 19:00 s. Alcázar

Zakład Języka i Kultury Luzo-Brazylijskiej

dr hab. Mikulska Katarzyna

 

dr Miletti Luis

k.mikulska@uw.edu.pl

 

 

lmiletti@yahoo.com

piątek 09:00 - 09:30 (studenci) p. 105

piątek 14:00 - 15:00 (doktoranci) p. 105

piątek 11:30 - 12:30 p.220

Zakład Historii i Kultur Hiszpanii i Iberoameryki

Pracownia Językoznawstwa i Dydaktyki Języków Iberyjskich

dr hab. Miłkowski Tadeusz

t.milkowski@uw.edu.pl

czwartek 17:30 - 18:30    p. 210

Zakład Historii i Kultur Hiszpanii i Iberoameryki

dr hab. Moszczyńska- Dürst Katarzyna

k.moszczynska@uw.edu.pl

wtorek: 10:00 - 11:00      p. 209

Zakład Literatur Hiszpańskiego Obszaru Językowego

dr hab. Nalewajko Małgorzata

m.j.nalewajko@uw.edu.pl

środa 14:00 - 14:30         p. 210

Zakład Historii i Kultur Hiszpanii i Iberoameryki

mgr Papis Bożenna

bpapis@uw.edu.pl

 

Zakład Języka i Kultury Luzo-Brazylijskiej

dr hab. Perlin Jacek, prof. UW

j_perlin@wp.pl

urlop

Pracownia Językoznawstwa i Dydaktyki Języków Iberyjskich

dr Piłat-Zuzankiewicz Marta

marta_pilat@yahoo.es

czwartek 15:00 - 16:00    p. 220

Pracownia Językoznawstwa i Dydaktyki Języków Iberyjskich

dr Popek-Bernat Katarzyna

k.popek-bernat@uw.edu.pl

erasmus.iber@uw.edu.pl

wtorek 13:30 - 14:30      p. 216

Pracownia Teorii i Praktyki Przekładu

Pulido Ruiz Jesús

j.pulido@interia.pl

wtorek 16:30 - 17:30      p. 220

Pracownia Językoznawstwa i Dydaktyki Języków Iberyjskich

mgr Ratajczak- Matusiak Elżbieta e.ratajczak@uw.edu.pl

środa: 13:00 - 14:00, p.220

(po wcześniejszym

umówieniu się mailowo)

Pracownia Językoznawstwa i Dydaktyki Języków Iberyjskich

dr Reichert  Rafał

 

rafreich@yahoo.com rafal.reichert@unicach.mx

 

pierwszy semestr: kontakt drogą mailową

czwartek: 13:00 - 14:00 (od kwietnia)

 

Zakład Historii i Kultur Hiszpanii i Iberoameryki

prof. dr hab. Sabik Kazimierz

 

dr Seruga Kamil

kb.sabik@uw.edu.pl

 

 

 

 

 

 

 

wtorek 16:45 - 17:45 (dla studentów I st. niest.)

piątek 15:30 - 16:30

 

Zakład Literatur Hiszpańskiego Obszaru Językowego

Zakład Literatur Hiszpańskiego Obszaru Językowego

mgr Shinzato Henrique

hsshinzato@gmail.com

poniedziałek 13:15 - 14:00

Biblioteka (Oboźna 8)

Zakład Języka i Kultury Luzo-Brazylijskiej

mgr Sobolska Tamara

 

dr Testa Martín

 

mgr Usme Zuly

t.sobolska@uw.edu.pl

 

 

 

 

 

środa 15:00 - 17:00 p. 212 

 

wtorek 13:00 - 14:00 p. 220

czwartek 16:00 - 16:45 p. 220

 

Zakład Języka i Kultury Luzo-Brazylijskiej

Pracownia Językoznawstwa i Dydaktyki Języków Iberyjskich

Pracownia Językoznawstwa i Dydaktyki Języków Iberyjskich

dr hab. Waluch-de la Torre Edyta

ewaluch@uw.edu.pl

wtorek 13:30 - 14:30   p. 216

Pracownia Teorii i Praktyki Przekładu