WYKŁADOWCY

Spis pracowników UW

Do 14.04 dyżury wykładowców odbywają się drogą mailową. W sprawie innych form komunikacji prosimy o kontaktowanie się bezpośrednio z wykładowcą.

Tytuł, Imię i Nazwisko

Adres e-mailowy

Dyżury

Zakład/Pracownia

mgr Adamczyk Magdalena magdalena.adamczyk@uw.edu.pl

poniedziałek, 17:30-18:30,
s. 220

Pracownia Językoznawstwa i Dydaktyki Języków Iberyjskich

mgr Adamczyk Marzenna

madamczyk@uw.edu.pl

urlop

Pracownia Językoznawstwa i Dydaktyki Języków Iberyjskich

mgr Arruza  Zuazo Aitor

aitortxu@wp.pl

środa, 13:00-14:00,
s. 220

Pracownia Językoznawstwa i Dydaktyki Języków Iberyjskich

prof. dr hab. Aszyk-Bangs Urszula

uaszyk@aol.com

 

*

Zakład Literatur Hiszpańskiego Obszaru Językowego

mgr Bagińska- Shinzato Olga

mgr Belina Michał

obshinzato@gmail.com 

 

belina.mich@gmail.com

 

środa 11:30 - 12:15

Biblioteka (Oboźna 8)

wtorek, 15:00-16:00, p. 211

 

Zakład Języka i Kultury Luzo-Brazylijskiej

Zakład Języka i Kultury Luzo-Brazylijskiej

 

dr hab. Beltrán Cejudo Gerardo

g.beltran@uw.edu.pl

czwartek, 10:30 - 11:30, p.216

Pracownia Teorii i Praktyki Przekładu

dr Boguszewicz Maria

dr Bojarska Paulina

m.boguszewicz@uw.edu.pl

 

p.bojarska@uw.edu.pl

wtorek, 17:00 - 18:00 s. 210

wtorek 13:45 - 14:45 s. 220

Zakład Historii i Kultur Hiszpanii i Iberoameryki

Pracownia Językoznawstwa i Dydaktyki Języków Iberyjskich

dr Brykczyńska Magdalena

m.brykczynska@gazeta.pl

piątek 08:00 - 09:00  s. 220

Pracownia Językoznawstwa i Dydaktyki Języków Iberyjskich

dr Brylak Agnieszka

a.brylak@uw.edu.pl

poniedziałek, 14:00 - 14:45**

Zakład Historii i Kultur Hiszpanii i Iberoameryki

dr Calderón Puerta Aranzazu

a.calderon@uw.edu.pl

czwartek, 08:30-09:30
p. 209

Pracownia Językoznawstwa i Dydaktyki Języków Iberyjskich

mgr Cybulska-Janczewa Małgorzata

mcybulska102@interia.pl

 

środa 10:00 - 11:00   s. 220

Pracownia Językoznawstwa i Dydaktyki Języków Iberyjskich

mgr Dias José Carlos

jccostadias@gmail.com

 

Zakład Języka i Kultury Luzo-Brazylijskiej

dr Díaz-Szmidt Renata

mgr Doktorska Magdalena

diazszmidt.renata@gmail.com

 

magdalena.doktorska@student.uw.edu.pl

 

czwartek, 10:00-11:00, s. 211

 

wtorek, 14:00-14:45, p. 211

 

Zakład Języka i Kultury Luzo-Brazylijskiej

dr Działak- Szubińska Anna anna.dzialak-szubinska@uw.edu.pl

środa, 12:15 - 13:00, p. 211

Zakład Języka i Kultury Luzo-Brazylijskiej

mgr Figueira-Cardoso Samuel

 

dr Flisek Agnieszka

mgr Gajewska Magdalena

s.figueira-ca2@uw.edu.pl

 

a.flisek@uw.edu.pl

m.a.gajewska@protonmail.com

wtorek, 11:30-12:30, s. 211

 

piątek, 16:30-17:30, p. 7

środa, 14:00-15:00, p. 210

 

Zakład Języka i Kultury Luzo-Brazylijskiej

Zakład Literatur Hiszpańskiego Obszaru Językowego

Zakład Historii i Kultur Hiszpanii i Iberoameryki

dr Garrido Gonzalez Ana a.garridogonza@uw.edu.pl  środa, 9:30-10:30, s. 220

Pracownia Językoznawstwa i Dydaktyki Języków Iberyjskich

 

mgr Górna Katarzyna

mgr Geremek Zuzanna

katarzyna.gorna@uw.edu.pl

zuzanna.geremek@gmail.com

piątek, 16:00-17:00, s. 220

środa, 15:00-16:00, s. 209

Pracownia Językoznawstwa i Dydaktyki Języków Iberyjskich

 

dr hab. Grudzińska Grażyna, prof. UW

dr Grzesiak Zofia

 

ggrudzinska@uw.edu.pl

 

zofia.grzesiak@uw.edu.pl

 

*

 

środa, 15:30-16:30, p. 209

Zakład Literatur Hiszpańskiego Obszaru Językowego

Zakład Literatur Hiszpańskiego Obszaru Językowego

dr Aleksandra Jackiewicz

 

a.jackiewicz@uw.edu.pl 

w sprawach erasmusa: erasmus.iber@uw.edu.pl

poniedziałek 10:00 - 11:00
p. 216
Pracownia Teorii i Praktyki Przekładu

dr hab. Jakubowska- Vorbrich Zuzanna

z.jakubowska@uw.edu.pl

urlop naukowy

Zakład Historii i Kultur Hiszpanii i Iberoameryki

dr Jankowski Jakub

jacube88@yahoo.com

środa, 11:30-13:00,        
s. 211; czwartek, 11:30-13:00, s. Alcazar/s. 211

Zakład Języka i Kultury Luzo-Brazylijskiej

dr Jaroszuk-Żuradzka Barbara

bjaroszuk@uw.edu.pl

wtorek, 12:15-13:15
s. 209

Zakład Literatur Hiszpańskiego Obszaru Językowego

mgr Jarzombkowska Dominika

mgr Juszczyk Karolina

dominika.jarzombkowska@gmail.com

 

k.l.juszczyk@gmail.com

czwartek, 09:00-09:45   
s. 220

czwartek, 13:45-14:45, p.210

Pracownia Językoznawstwa i Dydaktyki Języków Iberyjskich

dr hab. Kalewska Anna, prof. UW

a.kalewska@uw.edu.pl

środa, 12:00-13:00 p. 211

Zakład Języka i Kultury Luzo-Brazylijskiej

dr Kołakowski Marcin m.kolakowski@uw.edu.pl

 

wtorek, 15:00-16:00 p. 216a

Zakład Literatur Hiszpańskiego Obszaru Językowego

dr hab. Koszla-Szymańska Maria

mgr Kowalska Katarzyna

m.m.koszla-szymanska@uw.edu.pl

kaska.m.kowalska@gmail.com

po ustaleniu indywidualnie z prowadzącym

środa, 15:00-16:00, s. 209

Pracownia

Językoznawstwa i Dydaktyki Języków Iberyjskich

mgr Kugaczewska Renata

r.kugaczewska@uw.edu.pl

piątek, 13:00-14:00, s. 220

Pracownia Językoznawstwa i Dydaktyki Języków Iberyjskich

dr hab. Kumor Karolina

k.kumor@uw.edu.pl

środa 08:45 - 09:45, p. 7

Zakład Literatur Hiszpańskiego Obszaru Językowego

dr Kunicka Elżbieta

prof. dr hab. Linde-Usiekniewicz Jadwiga

ela.kunicka@wp.pl

 

jlindeus@uw.edu.pl

środa 08:45 - 09:45,
p. 209

poniedziałek, 13:15-14:45, pok. 28b (Budynek Wydziału Polonistyki)

Zakład Literatur Hiszpańskiego Obszaru Językowego

mgr Logares Carbajales Borja

borjalogares@gmail.com

 

Pracownia Językoznawstwa i Dydaktyki Języków Iberyjskich

dr Ługowska Urszula p.o. DYREKTOR INSTYTUTU

ulugowska@uw.edu.pl

czwartek 14:00 - 15:00 GABINET DYREKCJI

Zakład Historii i Kultur Hiszpanii i Iberoameryki

dr Marzoch Małgorzata

m.marzoch@uw.edu.pl

wtorek, 11:15-12:15, s. 220

Pracownia Językoznawstwa i Dydaktyki Języków Iberyjskich

mgr Mascarenhas Romualdo Carlos

cromualdo@gmail.com

 

Zakład Języka i Kultury Luzo-Brazylijskiej

dr hab. Mazurek Jerzy

j.mazurek@mhprl.pl

wtorek, 16:30-17:15, p. 211

Zakład Języka i Kultury Luzo-Brazylijskiej

dr hab. Mikulska Katarzyna

 

dr Miletti Luis

 

k.mikulska@uw.edu.pl

 

 

lmiletti@yahoo.com

 

piątek 09:00 - 09:30 (studenci) p. 105

piątek 16:00 - 17:00 (doktoranci) p. 105

piątek, 09:00-10:00, s. 220

Zakład Historii i Kultur Hiszpanii i Iberoameryki

Pracownia Językoznawstwa i Dydaktyki Języków Iberyjskich

dr hab. Miłkowski Tadeusz

t.milkowski@uw.edu.pl

poniedziałek, 18:30-19:30 p. 210

Zakład Historii i Kultur Hiszpanii i Iberoameryki

dr hab. Moszczyńska- Dürst Katarzyna

dr Muszyńska Agata

k.moszczynska@uw.edu.pl

dramuszynska@gmail.com

urlop naukowy

czwartek, 14:45-15:15,
s. 220

Zakład Literatur Hiszpańskiego Obszaru Językowego

dr hab. Nalewajko Małgorzata

m.j.nalewajko@uw.edu.pl

czwartek 15:45-16:45 p. 210

Zakład Historii i Kultur Hiszpanii i Iberoameryki

mgr Papis Bożenna

bpapis@uw.edu.pl

piątek, 13:15-14:15, p. 211

Zakład Języka i Kultury Luzo-Brazylijskiej

dr hab. Perlin Jacek, prof. UW

j_perlin@wp.pl

urlop

Pracownia Językoznawstwa i Dydaktyki Języków Iberyjskich

dr Piłat-Zuzankiewicz Marta

marta_pilat@yahoo.es

piątek, 16:30-17:30, s. 220

Pracownia Językoznawstwa i Dydaktyki Języków Iberyjskich

dr Popek-Bernat Katarzyna

k.popek-bernat@uw.edu.pl

erasmus.iber@uw.edu.pl

środa, 11:30 - 12:30, p. 216*

Pracownia Teorii i Praktyki Przekładu

lic. Pulido Ruiz Jesús

mgr Prusaczyk Daniel

j.pulido@interia.pl

dann91p@gmail.com

czwartek, 11:30-12:30,
s. 220

czwartek,13:45-14:45, p. 210

Pracownia Językoznawstwa i Dydaktyki Języków Iberyjskich

mgr Ratajczak- Matusiak Elżbieta e.ratajczak@uw.edu.pl

 

środa, 15:00-16:00,
s. 220*

Pracownia Językoznawstwa i Dydaktyki Języków Iberyjskich

dr Reichert  Rafał

 

rafreich@yahoo.com rafal.reichert@unicach.mx

 

poniedziałek, 16:30-17:30, p. 210

 

Zakład Historii i Kultur Hiszpanii i Iberoameryki

prof. dr hab. Sabik Kazimierz

 

dr Seruga Kamil

kb.sabik@uw.edu.pl

 

k.seruga@uw.edu.pl

*

 

 

wtorek, 16:30-17:30, p. 209

 

Zakład Literatur Hiszpańskiego Obszaru Językowego

Zakład Literatur Hiszpańskiego Obszaru Językowego

mgr Shinzato Henrique

hsshinzato@gmail.com

poniedziałek 13:15 - 14:00

Biblioteka (Oboźna 8)

Zakład Języka i Kultury Luzo-Brazylijskiej

mgr Sobolska Tamara

dr Sońta-Jaroszewicz Teresa

mgr Stępień Karolina

 

dr Testa Martín

 

mgr Urbańczyk Ewa

 

mgr Usme Zuly

t.sobolska@uw.edu.pl

 

tjjarosz@uw.edu.pl

 

 karolina.stepien@uw.edu.pl

 

m.testa@student.uw.edu.pl

 

urb.ewa@wp.pl

 

zulyusme@gmail.com

 

środa 15:00 - 17:00 p. 212 

od 16.03.2020 do odwołania dyżury e-mailowe, możliwość kontaktu telefonicznego lub przez Skype'a

piątek, 15:00-16:00, p. 210

 

środa, 11:30-12:30, p. 209

piątek, 13:00-14:00 s. 220

 

poniedziałek, 14:00-15:00, s. 216*

 

czwartek 16:00 - 16:45
s. 220

Zakład Języka i Kultury Luzo-Brazylijskiej

Pracownia Językoznawstwa i Dydaktyki Języków Iberyjskich

Pracownia Językoznawstwa i Dydaktyki Języków Iberyjskich

Pracownia Teorii i Praktyki Przekładu

Pracownia Językoznawstwa i Dydaktyki Języków Iberyjskich

Pracownia Językoznawstwa i Dydaktyki Języków Iberyjskich

dr hab. Waluch-de la Torre Edyta

dr Wójtowicz-Wcisło Marta

ewaluch@uw.edu.pl

marta.noj@gmail.com

środa, 11:30 - 12:30, p. 216* 

piątek, 10:30-11:30, p. 210

Pracownia Teorii i Praktyki Przekładu

Zakład Historii i Kultury Hiszpanii i Ameryki Łacińskiej

* Po wcześniejszym umówieniu się mailowo

** Do 4 maja, od 5 maja kontakt mailowy