WYKŁADOWCY

Spis pracowników UW

Tytuł, Imię i Nazwisko

Adres e-mailowy

Dyżury

Zakład/Pracownia

mgr Adamczyk Magdalena magdalena.adamczyk@uw.edu.pl urlop Pracownia Językoznawstwa i Dydaktyki Języków Iberyjskich

mgr Adamczyk Marzenna

madamczyk@uw.edu.pl

urlop

Pracownia Językoznawstwa i Dydaktyki Języków Iberyjskich

mgr Arruza  Zuazo Aitor

aitortxu@wp.pl

środa, 13:00-14:00, s. 220

Pracownia Językoznawstwa i Dydaktyki Języków Iberyjskich

prof. dr hab. Aszyk-Bangs Urszula

uaszyk@aol.com

wtorek, 14:00-15:00

Zakład Literatur Hiszpańskiego Obszaru Językowego

dr Azúar Bonastre María del Carmen

carmen-Blauth@tlen.pl

iber-practicas@uw.edu.pl

środa 13:30-14:30, s. 220; środa, 13:30-15:30 (praktyki), s. 220

 

Pracownia Językoznawstwa i Dydaktyki Języków Iberyjskich

mgr Bagińska- Shinzato Olga obshinzato@gmail.com  czwartek,  13:15-14:00, s. 211 Zakład Języka i Kultury Luzo-Brazylijskiej

dr hab. Beltrán Cejudo Gerardo

g.beltran@uw.edu.pl

czwartek, 12:00-13:00

Pracownia Teorii i Praktyki Przekładu

dr Boguszewicz Maria

m.boguszewicz@uw.edu.pl

środa,
18:15-19:15

Zakład Historii i Kultur Hiszpanii i Iberoameryki

dr Brykczyńska Magdalena

m.brykczynska@gazeta.pl

piątek, 8:00-9:30, s. 220

Pracownia Językoznawstwa i Dydaktyki Języków Iberyjskich

dr Brylak Agnieszka

a.brylak@uw.edu.pl

poniedziałek,
12:15-13:00

Zakład Historii i Kultur Hiszpanii i Iberoameryki

dr Calderón Puerta Aranzazu

a.calderon@uw.edu.pl

czwartek, 8:45-9:45, s. 210

Pracownia Językoznawstwa i Dydaktyki Języków Iberyjskich

mgr Cybulska-Janczewa Małgorzata

mcybulska102@interia.pl

wtorek,10:30-11:30, s. 220

Pracownia Językoznawstwa i Dydaktyki Języków Iberyjskich

mgr Dias José Carlos

jccostadias@gmail.com

poniedziałek, 13:15-14:45, s. 211

Zakład Języka i Kultury Luzo-Brazylijskiej

dr Díaz-Szmidt Renata

diazszmidt.renata@gmail.com

urlop

Zakład Języka i Kultury Luzo-Brazylijskiej

dr Anna Działak- Szubińska anna.dzialak@hotmail.com poniedziałek, 12:15-13:00 (po wcześniejszym umówieniu się mailowo), s. 211 Zakład Języka i Kultury Luzo-Brazylijskiej

dr Flisek Agnieszka

a.flisek@uw.edu.pl

czwartek,
15:45-16:45

Zakład Literatur Hiszpańskiego Obszaru Językowego

lic. Ana Garrido Gonzalez a.garridogonza@uw.edu.pl  środa, 11:30-12:30, s. 220 Pracownia Językoznawstwa i Dydaktyki Języków Iberyjskich

mgr Górna Katarzyna

katarzyna.gorna@uw.edu.pl

czwartek, 13:15-14:15 s. 220

Pracownia Językoznawstwa i Dydaktyki Języków Iberyjskich

dr hab. Grudzińska Grażyna, prof. UW

ggrudzinska@uw.edu.pl

środa,
14:00-15:00

Zakład Literatur Hiszpańskiego Obszaru Językowego

dr Aleksandra Jackiewicz

a.jackiewicz@uw.edu.pl 

w sprawach erasmusa: erasmus.iber@uw.edu.pl

poniedziałek, 9:45-10:45 Pracownia Teorii i Praktyki Przekładu

dr hab. Jakubowska- Vorbrich Zuzanna

z.jakubowska@uw.edu.pl

środa,
14:45-15:30

Zakład Historii i Kultur Hiszpanii i Iberoameryki

dr Jankowski Jakub

jacube88@yahoo.com

czwartek, 10:00-11:00, s. 211

Zakład Języka i Kultury Luzo-Brazylijskiej

dr Jaroszuk-Żuradzka Barbara

bjaroszuk@uw.edu.pl

poniedziałek,
18:15-19:15

Zakład Literatur Hiszpańskiego Obszaru Językowego

mgr Dominika Jarzombkowska dominika.jarzombkowska@gmail.com środa, 11:30-12:15, s. 220 Pracownia Językoznawstwa i Dydaktyki Języków Iberyjskich

dr hab. Kalewska Anna, prof. UW

a.kalewska@uw.edu.pl

środa, 11:30-12:30

Zakład Języka i Kultury Luzo-Brazylijskiej

dr Marcin Kołakowski m.kolakowski@uw.edu.pl

środa,10:30-11:30

Zakład Literatur Hiszpańskiego Obszaru Językowego

mgr Korkozowicz- Łukasik Dorota

dorokorko@interia.pl

czwartek, 13:30-14:30, s. 220

Pracownia Językoznawstwa i Dydaktyki Języków Iberyjskich

dr hab. Koszla-Szymańska Maria

m.m.koszla-szymanska@uw.edu.pl

po ustaleniu indywidualnie z prowadzącym

Pracownia Językoznawstwa i Dydaktyki Języków Iberyjskich

mgr Kugaczewska Renata

r.kugaczewska@uw.edu.pl

czwartek 16:45-17:45, s.220

Pracownia Językoznawstwa i Dydaktyki Języków Iberyjskich

dr hab. Kumor Karolina

k.kumor@uw.edu.pl

wtorek, 11:15-12:15

Zakład Literatur Hiszpańskiego Obszaru Językowego

dr Kunicka Elżbieta

ela.kunicka@wp.pl

poniedziałek, 13:00-14:30

Zakład Literatur Hiszpańskiego Obszaru Językowego

mgr Logares Carbajales Borja

borjalogares@gmail.com

 

Pracownia Językoznawstwa i Dydaktyki Języków Iberyjskich

dr Ługowska Urszula

lugowska_ula@yahoo.com

czwartek,
14:00-15:00

Zakład Historii i Kultur Hiszpanii i Iberoameryki

dr hab. Marzec Zofia

z.marzec@uw.edu.pl

wtorek,
13:15-14:30, s. 123 

Zakład Historii i Kultur Hiszpanii i Iberoameryki

dr Marzoch Małgorzata

m.marzoch@uw.edu.pl

środa, 10:30-11;30

Pracownia Językoznawstwa i Dydaktyki Języków Iberyjskich

mgr Mascarenhas Romualdo Carlos

cromualdo@gmail.com

czwartek, 11:30-12:30, s. 211

Zakład Języka i Kultury Luzo-Brazylijskiej

dr hab. Mazurek Jerzy

j.mazurek@mhprl.pl

urlop

Zakład Języka i Kultury Luzo-Brazylijskiej

dr hab. Mikulska Katarzyna

k.mikulska@uw.edu.pl

piątek, 14:30-15:15

Zakład Historii i Kultur Hiszpanii i Iberoameryki

dr hab. Miłkowski Tadeusz

t.milkowski@uw.edu.pl

urlop

Zakład Historii i Kultur Hiszpanii i Iberoameryki

dr hab. Moszczyńska- Dürst Katarzyna

k.moszczynska@uw.edu.pl

środa, 13:30-14:30

Zakład Literatur Hiszpańskiego Obszaru Językowego

dr hab. Nalewajko Małgorzata

m.j.nalewajko@uw.edu.pl

czwartek,
14:00-15:00

Zakład Historii i Kultur Hiszpanii i Iberoameryki

mgr Papis Bożenna

bpapis@uw.edu.pl

środa, 09:30-10:30

Zakład Języka i Kultury Luzo-Brazylijskiej

dr hab. Perlin Jacek, prof. UW

j_perlin@wp.pl

po ustaleniu indywidualnie z prowadzącym

Pracownia Językoznawstwa i Dydaktyki Języków Iberyjskich

dr Piłat-Zuzankiewicz Marta

marta_pilat@yahoo.es

wtorek, 12:00-13:00, s. 220

Pracownia Językoznawstwa i Dydaktyki Języków Iberyjskich

dr Popek-Bernat Katarzyna

k.popek-bernat@uw.edu.pl

erasmus.iber@uw.edu.pl

środa, 9:45-10:45

Pracownia Teorii i Praktyki Przekładu

Pulido Ruiz Jesús

j.pulido@interia.pl

czwartek,16:30-17:30, s.220

Pracownia Językoznawstwa i Dydaktyki Języków Iberyjskich

mgr Ratajczak- Matusiak Elżbieta e.ratajczak@uw.edu.pl środa 14:45-15:45, s. 220

Pracownia Językoznawstwa i Dydaktyki Języków Iberyjskich

dr Reichert  Rafał rafreich@yahoo.com Zajęcia w II semestrze Zakład Historii i Kultur Hiszpanii i Iberoameryki

prof. dr hab. Sabik Kazimierz

kb.sabik@uw.edu.pl

czwartek,
17:30-18:30

Zakład Literatur Hiszpańskiego Obszaru Językowego

mgr Shinzato Henrique

hsshinzato@gmail.com

środa, 15:00-16:00

Zakład Języka i Kultury Luzo-Brazylijskiej

dr Smolana Krzysztof

k.h.smolana@uw.edu.pl

 

Zakład Historii i Kultur Hiszpanii i Iberoameryki

mgr Sobolska Tamara

t.sobolska@uw.edu.pl

 

czw., 14:30-16:00, s. 123

 

Zakład Języka i Kultury Luzo-Brazylijskiej

dr hab. Waluch-de la Torre Edyta

ewaluch@uw.edu.pl

środa, 9:45-10:45

Pracownia Teorii i Praktyki Przekładu