IBERYSTYKA: PERSPECTIVAS LABORALES / PERSPEKTYWY ZATRUDNIENIA

iber-perspectivas-laborales_banner.pngZapraszamy wszystkich studentów na spotkanie pt. "Iberystyka: perspectivas laborales / perspektywy zatrudnienia", które odbędzie się 8 grudnia 2016 r. (czwartek) o godz. 17:00 w sali 217. Gościem specjalnym będzie Marcin Siemdaj, Dyrektor Agencji Promocji Regionu Andaluzji Extenda.

Spotkaniem tym rozpoczniemy cykl zebrań, które pod tym samym tytułem będą się odbywać cyklicznie w trakcie roku akademickiego. Celem jest:

• Przedstawienie osoby, która po ukończeniu studiów hispanistycznych pracuje z tym językiem i  podzieli się swoim doświadczeniem oraz odpowie na pytania.
  • Poinformowanie naszych studentów o możliwościach odbycia różnego rodzaju praktyk na Iberystyce (praktyki zawodowe w Polsce jak również w Hiszpanii, praktyki Erasmus+ w Hiszpanii oraz praktyki dydaktyczne dla studentów Modułu Dydaktycznego Studiów II Stopnia).

Wszyscy wierzymy w przyszłość naszego Instytutu, a także w potencjał i perspektywy, jakie otwierają się przed naszymi studentami podczas studiów i po ich ukończeniu.

iber-perspectivas-laborales.jpg