SESJA ZWYCZAJÓW ŚWIĄTECZNYCH I NOWOROCZNYCH WIWA IBER 2020

WIWA-IBER-2020_banner.png18 grudnia 2020 roku odbyła się online sesja zwyczajów świąteczno-noworocznych w krajach hiszpansko i portugalskojęzycznych WIWA IBER 2020 zorganizowana przez grupę studentów z zajęć Promocja Kultury z naszego Instytutu.

Wzięli w niej udział nasi wykładowcy oraz studenci. Można było wysłuchać prelekcji na temat Kraju Basków, Brazylii oraz Peru. Zobaczyć przykłady sztuki związanej ze świętami. Obejrzeć w wykonaniu Teatru AdelA fragmenty „Opowieści wigilijnej” oraz startować w konkursie wiedzy zdobytej podczas sesji! Na zakończenie odbyło się dekorowanie choinki oraz rozbijanie piñaty na Oboźnej 8, poczęstunek i wspólne kolędowanie.

A oto jedna ze wspólnie odśpiewanych kolęd:

WIWA-IBER-2020_burrito.png

Dziękujemy!

Dyrekcja Instytutu Studiów Iberyjskich i Iberoamerykańskich UW ma przyjemność zaprosić na: Sesję zwyczajów świątecznych i noworocznych w krajach hiszpańsko i portugalskojęzycznych WIWA IBER 2020 18 GRUDNIA (piątek) w godzinach 16:45 - 18:45 w formie online, na platformie ZOOM: https://us02web.zoom.us/j/82863094558. W programie: wykłady na temat zwyczajów świątecznych i noworocznych, wystawa dzieł sztuki, wspólne kolędowanie, dekorowanie choinki, rozbijanie piñaty, poczęstunek , występ Teatru Adela - fragment „Opowieści wigilijnej", konkurs