Spotkanie z komiksem portugalskim i brazylijskim

20 maja (piątek) o g. 11:30 zapraszamy na spotkanie z portugalskimi przedstawicielami świata komiksu - Mário Freitasem (wydawca) i Osvaldo Mediną (autor), oraz z brazylijskim twórcą komiksów Marcello Quintanilhą.

Spotkanie odbędzie się w Sali 3.022 (Wydział Neofilologii Uniwersytetu Warszawskiego, ul. Dobra 55). Po spotkaniu będzie możliwość zakupienia polskich wydań komiksów Kong the King (Osvaldo Medina) i Wolfram (Marcello Quintanilha) oraz uzyskanie rysografów od autorów.

Zapraszamy także na Festiwal Komiksowa Warszawa na Stadion Narodowy (19-22 maja), gdzie odbędą się spotakania oraz sesje rysografów z autorami:

20 maja | 14.00
Sesja autografów z Osvaldo Mediną i Marcello Quintanilhą Stadion Narodowy Strefa autografów

21 maja | 11.00
Sesja autografów z Marcello Quintanilhą Stadion Narodowy Strefa autografów

21 maja | 13.00
Sesja autografów z Osvaldo Mediną Stadion Narodowy Strefa autografów

21 maja | 13.00
Spotkanie z Marcello Quintanilhą Stadion Narodowy Scena A

21 maja | 14.40
Spotkanie z Osvaldo Mediną i Mário Freitasem Stadion Narodowy Sala Paryż C

22 maja | 12.00
Sesja autografów z Marcello Quintanilhą Stadion Narodowy Strefa autografów

Stoisko komiksu portugalskiego
Na standzie dostępne będą angielskie wydania komiksów.