A WSZYSTKO TO... FADO W TŁUMACZENIU!

22 listopada (wtorek) o godzinie 13:15 (s. 3.024, ul. Dobra 55) odbędzie się spotkanie z Grażyną Jadwiszczak (tłumaczka książek Amália Rodrigues. Najsłynniejsza śpiewaczka fado oraz Historia Fado), Zuzanną Szpurą (była studentka sekcji portugalskiej, słuchaczka szkoły Escola do Fado do Mouraria) oraz Jakubem Jankowskim (tłumaczem komiksów).

Spotkanie dotyczyć będzie muzyki fado + przekładu + komiksu w dowolnych aranżacjach i interpretacjach prelegentów. Zaproszenie goście m.in. zaprezentują komiks Tudo isto é fado Nuno Saraivy, który na tegorocznej edycji największego festiwalu komiksowego w Portugalii zdobył tytuł komiksu roku, i który przygotowywany jest do publikacji w polskim przekładzie na rok 2017.

♪Zapraszamy♫