REJESTRACJA NA PRZEDMIOTY SEMESTRU ZIMOWEGO 2022/2023

 

Informujemy, że 2. tura rejestracji (1. tura dla nowoprzyjętych studentów)  na przedmioty semestru zimowego 2022/2023 rozpocznie się 29.09, godz. 20:00 i kończy 6.10, godz. 23:59.

Przed rejestracją bardzo prosimy o dokładne zapoznanie się z ewentualnymi zmianami, które zostały wprowadzone w planie zajęć.

 

Ewentualne prośby o dopisanie ponad limit będą rozpatrywane przez Kierownika Studiów wyłącznie po zakończeniu rejestracji. Proszę nie zgłaszać próśb o dopisanie przed 6.10, nie będą one rozpatrywane. Bardzo prosimy o wybieranie grup z dostępnymi miejscami.

 

Osoby realizujące moduł nauczycielski, prosimy o upewnienie się, czy zarejestrowały się na wszystkie wymagane programem zajęcia modułu, w tym zajęcia na które obowiązuje rejestracja żetonowa (żetony przyznaje sekretariat ds. studenckich) oraz zajęcia oferowane przez inne jednostki UW. 

 

Studentom 1. roku szczegółowe informacje na temat programu studiów ( w tym modułu nauczycielskiego) oraz zapisów do grup zostaną przekazane na spotkaniach adaptacyjnych 28.09 (1 st.) i 29.09 (2 st.).

Szczegółowe informacje na temat spotkań podane zostaną wkrótce.