WYKŁADOWCY

Spis pracowników UW

Tytuł, Imię i Nazwisko

Adres e-mailowy

Dyżury

Zakład/Pracownia

mgr Adamczyk Magdalena magdalena.adamczyk@uw.edu.pl

urlop 6-17.07 i 24-31.07.2020

Pracownia Językoznawstwa i Dydaktyki Języków Iberyjskich

mgr Adamczyk Marzenna

madamczyk@uw.edu.pl

urlop

Pracownia Językoznawstwa i Dydaktyki Języków Iberyjskich

mgr Arruza  Zuazo Aitor

a.arruzazuazo@uw.edu.pl

urlop 13.07-21.08.2020

Pracownia Językoznawstwa i Dydaktyki Języków Iberyjskich

prof. dr hab. Aszyk-Bangs Urszula

 

uaszyk@uw.edu.pl

*

Zakład Literatur Hiszpańskiego Obszaru Językowego

mgr Bagińska- Shinzato Olga

mgr Belina Michał

o.baginska-shi@uw.edu.pl

 

m.belina@uw.edu.pl

 

urlop 13.07-31.08 i 14.09-30.09.2020

 

 

 

Zakład Języka i Kultury Luzo-Brazylijskiej

Zakład Języka i Kultury Luzo-Brazylijskiej

 

dr hab. Beltrán Cejudo Gerardo

g.beltran@uw.edu.pl

urlop 20.07-04.09.2020

Pracownia Teorii i Praktyki Przekładu

dr Boguszewicz Maria

dr Bojarska Paulina

m.boguszewicz@uw.edu.pl

 

p.bojarska@uw.edu.pl

urlop 10-16.08.2020

urlop 20-24.07 i 10-28.08.2020

Zakład Historii i Kultur Hiszpanii i Iberoameryki

Pracownia Językoznawstwa i Dydaktyki Języków Iberyjskich

dr Brykczyńska Magdalena

m.brykczynska@uw.edu.pl

urlop 8-16.08 i 7-15.09.2020

Pracownia Językoznawstwa i Dydaktyki Języków Iberyjskich

dr Brylak Agnieszka

a.brylak@uw.edu.pl

urlop 10-31.08.2020

Zakład Historii i Kultur Hiszpanii i Iberoameryki

dr Calderón Puerta Aranzazu

a.calderon@uw.edu.pl

 

Pracownia Językoznawstwa i Dydaktyki Języków Iberyjskich

mgr Cybulska-Janczewa Małgorzata

mcybulska-janczewa@uw.edu.pl

urlop  3-28.08 I 7-28.09.2020

Pracownia Językoznawstwa i Dydaktyki Języków Iberyjskich

mgr Dias José Carlos

j.dias@uw.edu.pl

urlop 20-25.07 i 27.07-1.09.2020

Zakład Języka i Kultury Luzo-Brazylijskiej

dr Díaz-Szmidt Renata

mgr Doktorska Magdalena

r.diaz-szmidt@uw.edu.pl

 

magdalena.doktorska@student.uw.edu.pl

 

urlop 8-31.08 i 7-11.09.2020

 

 

 

Zakład Języka i Kultury Luzo-Brazylijskiej

dr Działak- Szubińska Anna anna.dzialak-szubinska@uw.edu.pl

urlop 3-23.08.2020

Zakład Języka i Kultury Luzo-Brazylijskiej

mgr Figueira-Cardoso Samuel

 

dr Flisek Agnieszka

mgr Gajewska Magdalena

s.figueira-ca2@uw.edu.pl

 

a.flisek@uw.edu.pl

 

m.a.gajewska@uw.edu.pl 

urlop 17-28.08.2020

 

urlop 3-31.08.2020 i 21-30.09.2020

 

 

Zakład Języka i Kultury Luzo-Brazylijskiej

Zakład Literatur Hiszpańskiego Obszaru Językowego

Zakład Historii i Kultur Hiszpanii i Iberoameryki

dr Garrido Gonzalez Ana a.garridogonza@uw.edu.pl  urlop 31.07-3.08 i 10-31.08.2020

Pracownia Językoznawstwa i Dydaktyki Języków Iberyjskich

 

mgr Górna Katarzyna

mgr Geremek Zuzanna

katarzyna.gorna@uw.edu.pl

z.geremek@uw.edu.pl

urlop 3-31.08 i 5-15.10.2020

 

Pracownia Językoznawstwa i Dydaktyki Języków Iberyjskich

 

dr hab. Grudzińska Grażyna, prof. UW

dr Grzesiak Zofia

 

ggrudzinska@uw.edu.pl

 

zofia.grzesiak@uw.edu.pl

 

*

 

 

Zakład Literatur Hiszpańskiego Obszaru Językowego

Zakład Literatur Hiszpańskiego Obszaru Językowego

dr Aleksandra Jackiewicz

 

a.jackiewicz@uw.edu.pl 

w sprawach erasmusa: erasmus.iber@uw.edu.pl

urlop 10-21.08.2020 i 14-18.09.2020 Pracownia Teorii i Praktyki Przekładu

dr hab. Jakubowska- Vorbrich Zuzanna

z.jakubowska@uw.edu.pl

urlop 6.08-30.09.2020

Zakład Historii i Kultur Hiszpanii i Iberoameryki

dr Jankowski Jakub

jakub.s.jankowski@uw.edu.pl

urlop 3-28.08.2020

Zakład Języka i Kultury Luzo-Brazylijskiej

dr Jaroszuk-Żuradzka Barbara

bjaroszuk@uw.edu.pl

 

Zakład Literatur Hiszpańskiego Obszaru Językowego

mgr Jarzombkowska Dominika

mgr Juszczyk Karolina

d.jarzombkowska@uw.edu.pl

 

karolina.juszczyk@uw.edu.pl

urlop 10-23.08.2020

 

Pracownia Językoznawstwa i Dydaktyki Języków Iberyjskich

dr hab. Kalewska Anna, prof. UW

a.kalewska@uw.edu.pl

urlop 5-17.07.2020 i 13.08-18.09.2020

Zakład Języka i Kultury Luzo-Brazylijskiej

dr Kołakowski Marcin m.kolakowski@uw.edu.pl

 

urlop 10.08-11.09.2020

Zakład Literatur Hiszpańskiego Obszaru Językowego

dr hab. Koszla-Szymańska Maria

mgr Kowalska Katarzyna

m.m.koszla-szymanska@uw.edu.pl

 

katarzynakowalska92@uw.edu.pl

po ustaleniu indywidualnie z prowadzącym

 

Pracownia

Językoznawstwa i Dydaktyki Języków Iberyjskich

mgr Kugaczewska Renata

r.kugaczewska@uw.edu.pl

urlop 3 - 28.08.2020 i 7.09-21.09.2020

Pracownia Językoznawstwa i Dydaktyki Języków Iberyjskich

dr hab. Kumor Karolina

k.kumor@uw.edu.pl

urlop 24.07-30.08.2020

Zakład Literatur Hiszpańskiego Obszaru Językowego

dr Kunicka Elżbieta

prof. dr hab. Linde-Usiekniewicz Jadwiga

ekunicka@uw.edu.pl

 

jlindeus@uw.edu.pl

 

 

Zakład Literatur Hiszpańskiego Obszaru Językowego

dr Ługowska Urszula p.o. DYREKTOR INSTYTUTU

ulugowska@uw.edu.pl

urlop od 20.07 do 15.09.2020

Zakład Historii i Kultur Hiszpanii i Iberoameryki

dr Marzoch Małgorzata

m.marzoch@uw.edu.pl

urlop 20.07-11.09.2020

Pracownia Językoznawstwa i Dydaktyki Języków Iberyjskich

mgr Mascarenhas Romualdo Carlos

c.romualdo@uw.edu.pl

 

Zakład Języka i Kultury Luzo-Brazylijskiej

dr hab. Mazurek Jerzy

j.mazurek2@uw.edu.pl

 

Zakład Języka i Kultury Luzo-Brazylijskiej

dr hab. Mikulska Katarzyna

 

dr Miletti Luis

 

k.mikulska@uw.edu.pl

 

 

l.miletti-gazt@uw.edu.pl

 

urlop 3-28.08.2020

 

 

Zakład Historii i Kultur Hiszpanii i Iberoameryki

Pracownia Językoznawstwa i Dydaktyki Języków Iberyjskich

dr hab. Miłkowski Tadeusz

t.milkowski@uw.edu.pl

urlop 3.08-6.09.2020 i 14-30.09.2020

Zakład Historii i Kultur Hiszpanii i Iberoameryki

dr hab. Moszczyńska- Dürst Katarzyna

dr Muszyńska Agata

k.moszczynska@uw.edu.pl

a.muszynska@uw.edu.pl 

urlop naukowy

 

Zakład Literatur Hiszpańskiego Obszaru Językowego

dr hab. Nalewajko Małgorzata

m.j.nalewajko@uw.edu.pl

urlop 13.07-2.08.2020

Zakład Historii i Kultur Hiszpanii i Iberoameryki

mgr Papis Bożenna

bpapis@uw.edu.pl

 

Zakład Języka i Kultury Luzo-Brazylijskiej

dr hab. Perlin Jacek, prof. UW

j_perlin@wp.pl

urlop

Pracownia Językoznawstwa i Dydaktyki Języków Iberyjskich

dr hab. Piłat-Zuzankiewicz Marta

m.pilat-zuzankiewicz@uw.edu.pl

urlop 3.08-3.09.2020 i 21-30.09.2020

Pracownia Językoznawstwa i Dydaktyki Języków Iberyjskich

dr Popek-Bernat Katarzyna

k.popek-bernat@uw.edu.pl

erasmus.iber@uw.edu.pl

urlop 3.08-4.09.2020

Pracownia Teorii i Praktyki Przekładu

lic. Pulido Ruiz Jesús

mgr Prusaczyk Daniel

j.pulidoruiz@uw.edu.pl

d.prusaczyk@uw.edu.pl

 

 

Pracownia Językoznawstwa i Dydaktyki Języków Iberyjskich

mgr Ratajczak- Matusiak Elżbieta e.ratajczak@uw.edu.pl

 

urlop 13.08-27.08.2020

Pracownia Językoznawstwa i Dydaktyki Języków Iberyjskich

dr Reichert  Rafał

 

r.reichert@uw.edu.pl

 

 

 

Zakład Historii i Kultur Hiszpanii i Iberoameryki

prof. dr hab. Sabik Kazimierz

 

dr Seruga Kamil

kb.sabik@uw.edu.pl

 

k.seruga@uw.edu.pl

*

 

 

 

 

Zakład Literatur Hiszpańskiego Obszaru Językowego

Zakład Literatur Hiszpańskiego Obszaru Językowego

mgr Shinzato Henrique

h.shinzato@uw.edu.pl

 

urlop 13.07-31.08 i 14.09-30.09.2020

Zakład Języka i Kultury Luzo-Brazylijskiej

mgr Sobolska Tamara

dr Sońta-Jaroszewicz Teresa

mgr Stępień Karolina

 

dr Testa Martín

 

mgr Urbańczyk Ewa

 

mgr Usme Zuly

t.sobolska@uw.edu.pl

tjjarosz@uw.edu.pl

 karolina.stepien@uw.edu.pl

 

m.testa@student.uw.edu.pl

 

e.urbanczyk@uw.edu.pl

 

z.usme@uw.edu.pl

we wrześniu czwartki 12:00 - 14:00

urlop 10-23.08.2020

 

 

urlop 31.07.2020 i 28.09.2020

 

 

 

 

Zakład Języka i Kultury Luzo-Brazylijskiej

Pracownia Językoznawstwa i Dydaktyki Języków Iberyjskich

Pracownia Językoznawstwa i Dydaktyki Języków Iberyjskich

Pracownia Teorii i Praktyki Przekładu

Pracownia Językoznawstwa i Dydaktyki Języków Iberyjskich

Pracownia Językoznawstwa i Dydaktyki Języków Iberyjskich

dr hab. Waluch-de la Torre Edyta

dr Wójtowicz-Wcisło Marta

ewaluch@uw.edu.pl

m.wojtowicz-wc@uw.edu.pl

urlop 1-16.08.2020

urlop 23.08-03.09.2020 i 15.09 - 30.09.2020

Pracownia Teorii i Praktyki Przekładu

Zakład Historii i Kultury Hiszpanii i Ameryki Łacińskiej

* Po wcześniejszym umówieniu się mailowo

** Do 4 maja, od 5 maja kontakt mailowy