ZAKŁAD JĘZYKA I KULTURY LUZO-BRAZYLIJSKIEJ

iberystyka_logo.jpg

DZIEDZINY BADAWCZE

 

  • Językoznawstwo i glottodydaktyka
  • Kulturoznawstwo i historia
  • Literatura obszarów portugalskojęzycznych

DYŻURY PRACOWNIKÓW

  dzień godzina sala
 
środa 9:45-11:00 211

dr hab. Jerzy Mazurek
j.mazurek2@uw.edu.pl

poniedziałek 18:15-19:00 s. Alcázar

mgr Henrique Shinzato
h.shinzato@uw.edu.pl

poniedziałek 13:15-14:00 Biblioteka

mgr Aleksandra Wilkos
a.wilkos@uw.edu.pl

czwartek 13:30-15:00 211

prof. dr hab. Anna Kalewska
a.m.kalewska@uw.edu.pl

piątek 10:00-11:00 211

mgr António Xavier
ajbcxavier@gmail.com

* po wcześniejszym umówieniu drogą mailową - -

mgr Tamara Sobolska
t.sobolska@uw.edu.pl

wtorek 16:00-17:30 213

mgr J.C. Dias
j.dias@uw.edu.pl

poniedziałek 13:00-14:00 211

mgr Olga Bagińska-Shinzato
o.baginska-shi@uw.edu.pl

środa 11:30-12:15 Biblioteka

mgr Magdalena Doktorska
magdalena.doktorska@student.uw.edu.pl

środa 14:00-14:45 211

mgr Bożenna Papis
bpapis@uw.edu.pl

* po wcześniejszym umówieniu drogą mailową - -

dr hab. Renata Díaz-Szmidt
r.diaz-szmidt@uw.edu.pl

urlop    

mgr Magda Walczuk
mwalczuk@uw.edu.pl

poniedziałek 13:00-13:45 211

mgr Carlos Romualdo
c.romualdo@uw.edu.pl

wtorek 9:00-9:45 211

dr Anna Działak-Szubińska
anna.dzialak-szubinska@uw.edu.pl

środa 12:15-13:00 211

mgr Michał Belina
m.belina@uw.edu.pl

wtorek 11:30-13:00 211

mgr Pedro Pignatelli
pedro.sobral.pignatelli@gmail.com

piątek 11:30-12:30 211

mgr Samuel Figueira-Cardoso
s.figueira-ca2@uw.edu.pl

piątek 12:30-13:15 211

mgr Agnieszka Kędracka-Martínez
agnieszka.kedracka@uw.edu.pl

* po wcześniejszym umówieniu drogą mailową - -
       
 

PRACOWNICY I DOKTORANCI ZAKŁADU

Kierownik Zakładu:

Pracownicy:
Doktoranci:
Współpracownicy:

KONGRESY I SYMPOZJA ZAKŁADU
2019

I Seminário de Jovens Investigadores em Língua Portuguesa (SEJ-In): 23.01.2020

 

 

Tags: 

I Seminário de Jovens Investigadores em Língua Portuguesa (SEJ-In)

Prezados professores e alunos,

Convidamos vocês para o I Seminário de Jovens Investigadores em Língua Portuguesa (SEJ-In) organizado pelos estudantes do primeiro ano de mestrado em Filologia Ibérica, especialidade em Estudos Brasileiros a ser realizado no dia 23 de janeiro de 2020, no edifício da Faculdade de Línguas Modernas da Universidade de Varsóvia na rua Dobra 55.

SOPHIA DE MELLO BREYNER ANDRESEN OBCHODY STULECIA NARODZIN

Zapraszamy na obchody stulecia narodzin S. de Mello Breyner Andresen organizowane przez Zakład Filologii Portugalskiej i Przekładoznawstwa Uniwersytetu Jagiellońskiego
oraz krakowską Katedrę Instytutu Camõesa. Wydarzenie odbędzie się 27 listopada w Krakowie. Wezmą w nim udział pracownicy Zakładu Języka i Kultury Luzobrazylijskiej. 

Plakat z programem w załączniku. 

Szczegółowy program:

Pages