WYKŁADOWCY

Spis pracowników UW

Tytuł, Imię i Nazwisko

Adres e-mailowy

Dyżury

Zakład/Pracownia

mgr Adamczyk Magdalena magdalena.adamczyk@uw.edu.pl

wtorek: 15:45-16:45,
s. 220

Pracownia Językoznawstwa i Dydaktyki Języków Iberyjskich

mgr Adamczyk Marzenna

madamczyk@uw.edu.pl

urlop

Pracownia Językoznawstwa i Dydaktyki Języków Iberyjskich

mgr Arruza  Zuazo Aitor

aitortxu@wp.pl

środa, 13:00-14:00,
s. 220

Pracownia Językoznawstwa i Dydaktyki Języków Iberyjskich

prof. dr hab. Aszyk-Bangs Urszula

uaszyk@aol.com

wtorek  14.00-15:00, p.209

Zakład Literatur Hiszpańskiego Obszaru Językowego

dr Azúar Bonastre María del Carmen

carmen-Blauth@tlen.pl

iber-practicas@uw.edu.pl

 

w pilnych sprawach kontakt mailowy lub telefoniczny
+48 601 982 123

 

Pracownia Językoznawstwa i Dydaktyki Języków Iberyjskich

mgr Bagińska- Shinzato Olga obshinzato@gmail.com    Zakład Języka i Kultury Luzo-Brazylijskiej

dr hab. Beltrán Cejudo Gerardo

g.beltran@uw.edu.pl

czwartek 14:00 - 15:00, p.216

Pracownia Teorii i Praktyki Przekładu

dr Boguszewicz Maria

m.boguszewicz@uw.edu.pl

 

Zakład Historii i Kultur Hiszpanii i Iberoameryki

dr Brykczyńska Magdalena

m.brykczynska@gazeta.pl

wrzesień

poniedziałek, 8:00 - 9:30 s.105

Pracownia Językoznawstwa i Dydaktyki Języków Iberyjskich

dr Brylak Agnieszka

a.brylak@uw.edu.pl

do połowy września

po indywidualnym ustaleniu mailowym 

Zakład Historii i Kultur Hiszpanii i Iberoameryki

dr Calderón Puerta Aranzazu

a.calderon@uw.edu.pl

urlop naukowy

Pracownia Językoznawstwa i Dydaktyki Języków Iberyjskich

mgr Cybulska-Janczewa Małgorzata

mcybulska102@interia.pl

 

24.09.2019 - 11:00 - 12:00 

Pracownia Językoznawstwa i Dydaktyki Języków Iberyjskich

mgr Dias José Carlos

jccostadias@gmail.com

 

Zakład Języka i Kultury Luzo-Brazylijskiej

dr Díaz-Szmidt Renata

diazszmidt.renata@gmail.com

urlop

Zakład Języka i Kultury Luzo-Brazylijskiej

dr Anna Działak- Szubińska anna.dzialak-szubinska@uw.edu.pl

poniedziałek:16:15-17:00

po uprzednim kontakcie

mailowym

Zakład Języka i Kultury Luzo-Brazylijskiej

dr Flisek Agnieszka

a.flisek@uw.edu.pl

wrzesień:

wtorek, 16:30-17:30

p. 7

Zakład Literatur Hiszpańskiego Obszaru Językowego

lic. Ana Garrido Gonzalez a.garridogonza@uw.edu.pl    Pracownia Językoznawstwa i Dydaktyki Języków Iberyjskich

mgr Górna Katarzyna

katarzyna.gorna@uw.edu.pl

 

Pracownia Językoznawstwa i Dydaktyki Języków Iberyjskich

dr hab. Grudzińska Grażyna, prof. UW

ggrudzinska@uw.edu.pl

 

Zakład Literatur Hiszpańskiego Obszaru Językowego

dr Aleksandra Jackiewicz

a.jackiewicz@uw.edu.pl 

w sprawach erasmusa: erasmus.iber@uw.edu.pl

WRZESIEŃ

- 19.09,  9:45-10:45, p.216

- 26.09,  9:45-10:45, p. 216

Pracownia Teorii i Praktyki Przekładu

dr hab. Jakubowska- Vorbrich Zuzanna

z.jakubowska@uw.edu.pl

 

Zakład Historii i Kultur Hiszpanii i Iberoameryki

dr Jankowski Jakub

jacube88@yahoo.com

 

Zakład Języka i Kultury Luzo-Brazylijskiej

dr Jaroszuk-Żuradzka Barbara

bjaroszuk@uw.edu.pl

poniedziałek: 14:00 - 16:00

Zakład Literatur Hiszpańskiego Obszaru Językowego

mgr Dominika Jarzombkowska dominika.jarzombkowska@gmail.com   Pracownia Językoznawstwa i Dydaktyki Języków Iberyjskich

dr hab. Kalewska Anna, prof. UW

a.kalewska@uw.edu.pl

W terminie 09-30.09.2019

poniedziałek,

11:00 - 12:00

Zakład Języka i Kultury Luzo-Brazylijskiej

dr Marcin Kołakowski m.kolakowski@uw.edu.pl

czwartek, 15:00-16:00

Zakład Literatur Hiszpańskiego Obszaru Językowego

mgr Korkozowicz- Łukasik Dorota

dorokorko@interia.pl

od 3 września do końca miesiąca - prawie codziennie w Instytucie

Pracownia Językoznawstwa i Dydaktyki Języków Iberyjskich

dr hab. Koszla-Szymańska Maria

m.m.koszla-szymanska@uw.edu.pl

po ustaleniu indywidualnie z prowadzącym

Pracownia Językoznawstwa i Dydaktyki Języków Iberyjskich

mgr Kugaczewska Renata

r.kugaczewska@uw.edu.pl

 

Pracownia Językoznawstwa i Dydaktyki Języków Iberyjskich

dr hab. Kumor Karolina

k.kumor@uw.edu.pl

 

środa 08:45 - 09:45,  p.209

Zakład Literatur Hiszpańskiego Obszaru Językowego

dr Kunicka Elżbieta

ela.kunicka@wp.pl

środa 08:45 - 09:45,  p.209

Zakład Literatur Hiszpańskiego Obszaru Językowego

mgr Logares Carbajales Borja

borjalogares@gmail.com

 

Pracownia Językoznawstwa i Dydaktyki Języków Iberyjskich

dr Ługowska Urszula

ulugowska@uw.edu.pl

Wrzesień: urlop

Zakład Historii i Kultur Hiszpanii i Iberoameryki

dr Marzoch Małgorzata

m.marzoch@uw.edu.pl

środa 10:30 - 11:30, p. 220

Pracownia Językoznawstwa i Dydaktyki Języków Iberyjskich

mgr Mascarenhas Romualdo Carlos

cromualdo@gmail.com

 

Zakład Języka i Kultury Luzo-Brazylijskiej

dr hab. Mazurek Jerzy

j.mazurek@mhprl.pl

urlop naukowy

Zakład Języka i Kultury Luzo-Brazylijskiej

dr hab. Mikulska Katarzyna

k.mikulska@uw.edu.pl

wrzesień

wtorek: 16:00 - 17:00, p.210

Zakład Historii i Kultur Hiszpanii i Iberoameryki

dr hab. Miłkowski Tadeusz

t.milkowski@uw.edu.pl

urlop naukowy

Zakład Historii i Kultur Hiszpanii i Iberoameryki

dr hab. Moszczyńska- Dürst Katarzyna

k.moszczynska@uw.edu.pl

wtorek: 10:00 - 11:00

Zakład Literatur Hiszpańskiego Obszaru Językowego

dr hab. Nalewajko Małgorzata

m.j.nalewajko@uw.edu.pl

 

Zakład Historii i Kultur Hiszpanii i Iberoameryki

mgr Papis Bożenna

bpapis@uw.edu.pl

 

Zakład Języka i Kultury Luzo-Brazylijskiej

dr hab. Perlin Jacek, prof. UW

j_perlin@wp.pl

wrzesień

kontakt mailowy lub telefoniczny +48 507 021 855 

Pracownia Językoznawstwa i Dydaktyki Języków Iberyjskich

dr Piłat-Zuzankiewicz Marta

marta_pilat@yahoo.es

urlop naukowy

Pracownia Językoznawstwa i Dydaktyki Języków Iberyjskich

dr Popek-Bernat Katarzyna

k.popek-bernat@uw.edu.pl

erasmus.iber@uw.edu.pl

Wrzesień:

wtorki: 10:00-11:00

Pracownia Teorii i Praktyki Przekładu

Pulido Ruiz Jesús

j.pulido@interia.pl

 

Pracownia Językoznawstwa i Dydaktyki Języków Iberyjskich

mgr Ratajczak- Matusiak Elżbieta e.ratajczak@uw.edu.pl

środa: 10:00 - 11:00, p.220

(po wcześniejszym

umówieniu się mailowo)

Pracownia Językoznawstwa i Dydaktyki Języków Iberyjskich

dr Reichert  Rafał rafreich@yahoo.com

kontakt mailowy  

rafreich@yahoo.com lub 

rafal.reichert@unicach.mx

Zakład Historii i Kultur Hiszpanii i Iberoameryki

prof. dr hab. Sabik Kazimierz

kb.sabik@uw.edu.pl

czwartek: 15:00 - 15:00

Zakład Literatur Hiszpańskiego Obszaru Językowego

mgr Shinzato Henrique

hsshinzato@gmail.com

 

Zakład Języka i Kultury Luzo-Brazylijskiej

mgr Sobolska Tamara

t.sobolska@uw.edu.pl

wtorek 16:00 -17:30, p.213

UWAGA! Następny dyżur w CZWARTEK 17.10.2019

 

Zakład Języka i Kultury Luzo-Brazylijskiej

dr hab. Waluch-de la Torre Edyta

ewaluch@uw.edu.pl

Wrzesień:

wtorki: 10:00-11:00, p.216

Pracownia Teorii i Praktyki Przekładu