WYKŁADOWCY

Spis pracowników UW

Tytuł, Imię i Nazwisko

Adres e-mailowy

Dyżury

Zakład/Pracownia

mgr Adamczyk Magdalena magdalena.adamczyk@uw.edu.pl poniedziałek, 12:00-13;00 s. 2.044 Pracownia Językoznawstwa i Dydaktyki Języków Iberyjskich

mgr Adamczyk Marzenna

madamczyk@uw.edu.pl

urlop

Pracownia Językoznawstwa i Dydaktyki Języków Iberyjskich

mgr Arruza  Zuazo Aitor

aitortxu@wp.pl

wtorek,
14:00-15:00

Pracownia Językoznawstwa i Dydaktyki Języków Iberyjskich

prof. dr hab. Aszyk-Bangs Urszula

uaszyk@aol.com

czwartek,
16:30-17:30

Zakład Literatur Hiszpańskiego Obszaru Językowego

dr Azúar Bonastre María del Carmen

carmen-Blauth@tlen.pl

iber-practicas@uw.edu.pl

środa,
9:00-11:00 (prácticas);
czwartek,
10:00-11:00

Pracownia Językoznawstwa i Dydaktyki Języków Iberyjskich

dr hab. Beltrán Cejudo Gerardo

g.beltran@uw.edu.pl

urlop

Pracownia Teorii i Praktyki Przekładu

dr Boguszewicz Maria

m.boguszewicz@uw.edu.pl

wtorek,
18:30-19:30

Zakład Historii i Kultur Hiszpanii i Iberoameryki

dr Brykczyńska Magdalena

m.brykczynska@gazeta.pl

poniedziałek,
15:00-16:30

Pracownia Językoznawstwa i Dydaktyki Języków Iberyjskich

dr Brylak Agnieszka

a.brylak@uw.edu.pl

piątek,
11:30-12:30

Zakład Historii i Kultur Hiszpanii i Iberoameryki

dr Calderón Puerta Aranzazu

a.calderon@uw.edu.pl

czwartek,
11:30-13:00

Pracownia Językoznawstwa i Dydaktyki Języków Iberyjskich

mgr Cybulska-Janczewa Małgorzata

mcybulska102@interia.pl

poniedziałek,
14:15-15:45

Pracownia Językoznawstwa i Dydaktyki Języków Iberyjskich

mgr Dias José Carlos

jccostadias@gmail.com

środa,
10:00-11:00

Zakład Języka i Kultury Luzo-Brazylijskiej

dr Díaz-Szmidt Renata

diazszmidt.renata@gmail.com

wtorek,
11:30-12:30

Zakład Języka i Kultury Luzo-Brazylijskiej

dr Flisek Agnieszka

a.flisek@uw.edu.pl

piątek,
10:15-11:15

Zakład Literatur Hiszpańskiego Obszaru Językowego

mgr Górna Katarzyna

katarzyna.gorna@uw.edu.pl

środa,
15:15-16:15

Zakład Literatur Hiszpańskiego Obszaru Językowego

dr hab. Grudzińska Grażyna, prof. UW

ggrudzinska@uw.edu.pl

środa,
13:30-14:30

Zakład Literatur Hiszpańskiego Obszaru Językowego

dr Grützmacher Łukasz

l.grutzmacher@uw.edu.pl

poniedziałek,
13:00-14:00

Zakład Literatur Hiszpańskiego Obszaru Językowego

mgr Henríquez Vicentefranqueira Ana

ana.henriquez.edu@gmail.com

poniedziałek,
11:30-12:30

Pracownia Językoznawstwa i Dydaktyki Języków Iberyjskich

dr Aleksandra Jackiewicz a.jackiewicz@student.uw.edu.pl piątek,
11;30-12:30
Pracownia Teorii i Praktyki Przekładu

dr hab. Jakubowska- Vorbrich Zuzanna

z.jakubowska@uw.edu.pl

środa,
18:15- 19:15

Zakład Historii i Kultur Hiszpanii i Iberoameryki

dr Jankowski Jakub

jacube88@yahoo.com

piątek,
11:30-12:30

Zakład Języka i Kultury Luzo-Brazylijskiej

dr Jaroszuk-Żuradzka Barbara

bjaroszuk@uw.edu.pl

wtorek,
18:15-19:15

Zakład Literatur Hiszpańskiego Obszaru Językowego

dr hab. Kalewska Anna, prof. UW

a.kalewska@uw.edu.pl

poniedziałek,
10:15-11:15

Zakład Języka i Kultury Luzo-Brazylijskiej

mgr Korkozowicz- Łukasik Dorota

dorokorko@interia.pl

urlop

Pracownia Językoznawstwa i Dydaktyki Języków Iberyjskich

dr hab. Koszla-Szymańska Maria

m.m.koszla-szymanska@uw.edu.pl

środa,
11:15-12:15

Pracownia Językoznawstwa i Dydaktyki Języków Iberyjskich

mgr Kugaczewska Renata

r.kugaczewska@uw.edu.pl

czwartek,
16:45-17:45

Pracownia Językoznawstwa i Dydaktyki Języków Iberyjskich

dr hab. Kumor Karolina

k.kumor@uw.edu.pl

środa,
11:15-12:15

Zakład Literatur Hiszpańskiego Obszaru Językowego

dr Kunicka Elżbieta

ela.kunicka@wp.pl

środa,
11:30-13:00

Zakład Literatur Hiszpańskiego Obszaru Językowego

mgr Logares Carbajales Borja

borjalogares@gmail.com

 

Pracownia Językoznawstwa i Dydaktyki Języków Iberyjskich

dr Ługowska Urszula

lugowska_ula@yahoo.com

piątek,
11:30-12:30

Zakład Historii i Kultur Hiszpanii i Iberoameryki

dr hab. Marzec Zofia

z.marzec@uw.edu.pl

wtorek,
15:00-16:00 (14:45-15:45 w ostatni wt. mies.)

Zakład Historii i Kultur Hiszpanii i Iberoameryki

dr Marzoch Małgorzata

m.marzoch@uw.edu.pl

urlop

Pracownia Językoznawstwa i Dydaktyki Języków Iberyjskich

mgr Mascarenhas Romualdo Carlos

cromualdo@gmail.com

wtorek,
13:30-14:30

Zakład Języka i Kultury Luzo-Brazylijskiej

dr hab. Mazurek Jerzy

j.mazurek@mhprl.pl

poniedziałek,
16:30-17:00

Zakład Języka i Kultury Luzo-Brazylijskiej

dr hab. Mikulska Katarzyna

k.mikulska@uw.edu.pl

wtorek,
12:15-13:00

Zakład Historii i Kultur Hiszpanii i Iberoameryki

dr hab. Miłkowski Tadeusz

t.milkowski@uw.edu.pl

środa,
17:30-18:30

Zakład Historii i Kultur Hiszpanii i Iberoameryki

dr Moszczyńska- Dürst Katarzyna

k.moszczynska@uw.edu.pl

urlop

Zakład Literatur Hiszpańskiego Obszaru Językowego

dr hab. Nalewajko Małgorzata

m.j.nalewajko@uw.edu.pl

środa,
15:45-16:45

Zakład Historii i Kultur Hiszpanii i Iberoameryki

mgr Papis Bożenna

bpapis@uw.edu.pl

czwartek,
11:15-12:15

Zakład Języka i Kultury Luzo-Brazylijskiej

dr hab. Perlin Jacek, prof. UW

j_perlin@wp.pl

środa,
18:15-18:45

Pracownia Językoznawstwa i Dydaktyki Języków Iberyjskich

dr Piłat-Zuzankiewicz Marta

marta_pilat@yahoo.es

środa,
11:30-12:30

Pracownia Językoznawstwa i Dydaktyki Języków Iberyjskich

dr Popek-Bernat Katarzyna

k.popek-bernat@uw.edu.pl

erasmus.iber@uw.edu.pl

urlop

Pracownia Teorii i Praktyki Przekładu

Pulido Ruiz Jesús

j.pulido@interia.pl

poniedziałek,
18:15-19:15

Pracownia Językoznawstwa i Dydaktyki Języków Iberyjskich

mgr Ratajczak- Matusiak Elżbieta e.ratajczak@uw.edu.pl poniedziałek,
13:00-14:00

Pracownia Językoznawstwa i Dydaktyki Języków Iberyjskich

dr Rafał Reichert rafreich@yahoo.com czwartek, 12:00-13:00 Zakład Historii i Kultur Hiszpanii i Iberoameryki

prof. dr hab. Sabik Kazimierz

kb.sabik@uw.edu.pl

środa,
15:30-16:30

Zakład Literatur Hiszpańskiego Obszaru Językowego

mgr Shinzato Henrique

hsshinzato@gmail.com

czwartek,
13:00-13:45

Zakład Języka i Kultury Luzo-Brazylijskiej

dr Smolana Krzysztof

k.h.smolana@uw.edu.pl

poniedziałek,
16:00-16:30

Zakład Historii i Kultur Hiszpanii i Iberoameryki

mgr Sobolska Tamara

t.sobolska@uw.edu.pl

czwartek,
14:00-16:00

Zakład Języka i Kultury Luzo-Brazylijskiej

dr hab.Waluch-de la Torre Edyta

ewaluch@uw.edu.pl

poniedziałek,
16:30-17:30

Pracownia Teorii i Praktyki Przekładu