ZAKŁAD HISTORII I KULTURY HISZPANII I AMERYKI ŁACIŃSKIEJ

tworzą historycy, antropolodzy, filolodzy i politolodzy, specjaliści w dziedzinach historii i kultury Hiszpanii, Ameryki Łacińskiej, Mezoameryki.
BUDYNEK Cartagena1.jpg
DZIEDZINY BADAŃ

czytaj-dalej.PNG

DYŻURY PRACOWNIKÓW

UWAGA: W okresie od 1.07 do odwołania dyżury, o ile nie podano inaczej, będą odbywać się zdalnie. Zapraszamy do kontaktu e-mailowego .

Imię i nazwisko kontakt termin sala
PRACOWNICY
dr hab. Katarzyna Mikulska
Kierownik Zakładu
k.mikulska@uw.edu.pl

*

 
dr hab. Zuzanna Jakubowska-Vorbrich
z.vorbrich@uw.edu.pl
*
 
dr hab. Urszula Ługowska
ulugowska@uw.edu.pl *  
t.milkowski@uw.edu.pl *
 
dr hab. Małgorzata Nalewajko
m.j.nalewajko@uw.edu.pl *
 
dr Maria Boguszewicz m.boguszewicz@uw.edu.pl *  
dr Agnieszka Brylak
a.brylak@uw.edu.pl *
 
dr Rafał Reichert
r.reichert@uw.edu.pl
*
 
dr Teresa Sońta-Jaroszewicz tjjarosz@uw.edu.pl * wtorek 10:30-11:30 on-line
dr Katarzyna Szoblik kszoblik@uw.edu.pl *  
dr Marta Wójtowicz-Wcisło m.wojtowicz-wc@uw.edu.pl *  
DOKTORANCI PROWADZĄCY ZAJĘCIA
mgr Magdalena Gajewska m.a.gajewska@uw.edu.pl *  
mgr Ewa Grajber
e.grajber@student.uw.edu.pl *
 
mgr Karolina Juszczyk karolina.juszczyk@uw.edu.pl *  
mgr Daniel Prusaczyk
d.prusaczyk@uw.edu.pl *
 
* po wcześniejszym umówieniu drogą mailową
** nie prowadzi zajęć w bieżącym semestrze
 
KONGRESY I SYMPOZJA

 


Wykaz zajęć prowadzonych w roku akadem. 2018/2019
czytaj-dalej.PNG

Pracownicy Zakładu Historii i Kultury Hiszpanii i Ameryki Łacińskiej wiodą prym w uzyskiwaniu grantów badawczych
czytaj-dalej.PNG
oraz nagród i wyróżnień 
czytaj-dalej.PNG