ZAKŁAD HISTORII I KULTURY HISZPANII I AMERYKI ŁACIŃSKIEJ

tworzą historycy, antropolodzy, filolodzy i politolodzy, specjaliści w dziedzinach historii i kultury Hiszpanii, Ameryki Łacińskiej, Mezoameryki.
BUDYNEK Cartagena1.jpg
DZIEDZINY BADAŃ

czytaj-dalej.PNG

DYŻURY PRACOWNIKÓW

UWAGA: W okresie od 1.07 do 30.09.2020 r. dyżury, o ile nie podano inaczej, będą odbywać się zdalnie. Zapraszamy do kontaktu e-mailowego .

Imię i nazwisko kontakt termin sala
PRACOWNICY
dr hab. Katarzyna Mikulska
Kierownik Zakładu
k.mikulska@uw.edu.pl

piątek 15:00-15:45*

210
dr hab. Zuzanna Jakubowska-Vorbrich
z.vorbrich@uw.edu.pl
środa 16:00-16:45*
 210
 
t.milkowski@uw.edu.pl  
 
dr hab. Małgorzata Nalewajko
m.j.nalewajko@uw.edu.pl czwartek 14:45-15:45*
210
dr Maria Boguszewicz
m.boguszewicz@uw.edu.pl

wtorek 17:30-18:30*

210
dr Agnieszka Brylak
a.brylak@uw.edu.pl piątek 14:45-15:30*
210
dr Urszula Ługowska
ulugowska@uw.edu.pl do 20 lipca 2020 czwartek 15:00-16:00; po 20 lipca 2020 urlop
123
dr Rafał Reichert
r.reichert@uw.edu.pl
*
 
 
dr Teresa Sońta-Jaroszewicz tjjarosz@uw.edu.pl piątek 15:00-16:00* 210
dr Katarzyna Szoblik kszoblik@uw.edu.pl *  
dr Marta Wójtowicz-Wcisło m.wojtowicz-wc@uw.edu.pl wtorek 10:30-11:30* 210
DOKTORANCI PROWADZĄCY ZAJĘCIA
mgr Magdalena Gajewska
m.a.gajewska@uw.edu.pl
*
 
 
mgr Ewa Grajber
e.grajber@student.uw.edu.pl poniedziałek 16:30-17:30*
210
mgr Karolina Juszczyk karolina.juszczyk@uw.edu.pl środa 11:30 – 13:00*

 210

mgr Daniel Prusaczyk
d.prusaczyk@uw.edu.pl środa 12:00-13:00*
210
* po wcześniejszym umówieniu drogą mailową
** nie prowadzi zajęć w bieżącym semestrze
 
KONGRESY I SYMPOZJA

 


Wykaz zajęć prowadzonych w roku akadem. 2018/2019
czytaj-dalej.PNG

Pracownicy Zakładu Historii i Kultury Hiszpanii i Ameryki Łacińskiej wiodą prym w uzyskiwaniu grantów badawczych
czytaj-dalej.PNG
oraz nagród i wyróżnień 
czytaj-dalej.PNG