REJESTRACJA DO GRUP PNJH DLA STUDENTÓW I ROKU

Aby zapoznać się z informacją o numerze grupy Praktycznej Nauki Języka Hiszpańskiego na I roku studiów 1. stopnia, do której mają zapisać się studenci, którzy 20.09.2018 r. przystąpili do testu poziomującego, powinni oni wykonać następujące kroki:

KROK 1. Należy wejść na stronę moodle.iberystyka.uw.edu.pl i kliknąć w prawym górnym rogu: Zaloguj się.

KROK 2. Należy zalogować się otrzymanymi danymi: Nazwa użytkownika + Hasło i kliknąć poniżej: Zaloguj się.

KROK 3. Po lewej stronie, poniżej zakładki MENU GŁÓWNE znajduje się zakładka NAWIGACJA, w której należy kliknąć: Moje kursy, a następnie TPZJH.

KROK 4. Na stronie TEST POZIOMUJĄCY Z JĘZYKA HISZPAŃSKIEGO pod słowem Testes należy kliknąć: Oceny i wtedy pojawi się informacja o przydzielonej grupie na podstawie wyników testu."

Osoby znające j. hiszpański, które nie brały udziału w teście, proszone są o zgłoszenie sie na dyżur Pani mgr Doroty Korkozowicz, w poniedziałek 1.10.2018 o godz.10:00, do sali 220, w budynku przy ul Oboźnej 8.

Studenci nie znający j. hiszpańskiego powinni zarejestrować się do grupy 5 lub 6.