KURS JĘZYKA NIEMIECKIEGO ONLINE UNIWERSYTETU W HEIDELBERGU

Uniwersytet w Heidelbergu oferuje miejsca dla studentów Sojuszu 4EU+ na intensywnych przygotowujących kursach języka niemieckiego, które odbędą się w marcu tego roku. Rejestracja na kursy odbywa się online i potrwa do 15 lutego. Uniwersytet w Heidelbergu oferuje 50 bezpłatnych miejsc dla studentów wszystkich uczelni partnerskich Sojuszu 4EU+. UWAGA: na kurs przyjętych zostanie tylko pierwszych 50 studentów, którzy zarejestrują się za pomocą formularza online. Więcej informacji znajdą Państwo w załączonej ulotce. Poniżej przeklejam najważniejsze informacje:

Course Period: 2 – 26 March 2021 / Monday – Friday 9 am – 12:30 pm.

Date of obligatory online placement test: 2 March 2021

ECTS: 8 (recognition needs to be discussed with Coordinator at home university)

Registration via online form: https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=L38FPWaE_UOKVl0zTRPYlRaFiuAMwJNIrHMJc8FLt_5UMkZIUTc1UEFUWVVTTEEwQjdESFRNWExRWiQlQCN0PWcu

Deadline for registration: 15 February 2021

Admission to the courses is granted to the first 50 applicants.

The courses are offered on three different levels, elementary (A1/A2), intermediate (B1/B2), and advanced (C1), depending on levels of proficiency.

Zwracam się do Państwa w uprzejmą prośbą o przesłanie tej wiadomości do studentów, którzy mogliby być zainteresowani udziałem w takim kursie.

Pozdrawiam serdecznie,

Marta Jaworska-Oknińska, PhD